exs8
14.11.10,10:12
Ahojte,

som tu relativne novy :D
Podnikam uz 4 roky v oblasti obchodu (mam s.r.o.) a rad by som si zalozil autoskolu. Nemam instruktorsky preukaz.

Je tu niekto kto ma autoskolu a vie mi zodpovedat par otazok?

Ako na to - co vsetko potrebujem okrem auta?
Kde a ako to vybavit?
Kolko je minimalny rozpocet na zalozenie as? (kolky, prerabka, atd)
Kde a co treba registrovat..?

..proste postup a naklady az do momentu kym nebudem moct povedat, SOM AUTOSKOLA TA A TA... A PROSIM NOVY ZIACI HLASTE SA.


DAKUJEM
MatoB
16.11.10,21:49
Skoda ze otazka ktorou sa zaklada tema sa neda oznacit za zabavnu.

Pochybujem, ze si niekto bude robit konkurenciu a vysvetlovat ako co kedy a kde...

Myslim, ze na porade nie je ani jedna tema, kde si zakladatel temy ziada vysvetlit od A po Z ako rozbehnut nejaky biznis vyriesena.
Dantess
17.11.10,06:53
Dajme tomu, že si z Bratislavy. tak zavolaj do Košíc nejakej autoškole, ktorá má len tú jednu pobočku v celej republike a ponúkni im XY peňazí za to, že ti pomôžu. Zadarmo to nikto nespraví :)
Lianka
17.11.10,15:30
Skoda ze otazka ktorou sa zaklada tema sa neda oznacit za zabavnu.

Pochybujem, ze si niekto bude robit konkurenciu a vysvetlovat ako co kedy a kde...

Myslim, ze na porade nie je ani jedna tema, kde si zakladatel temy ziada vysvetlit od A po Z ako rozbehnut nejaky biznis vyriesena.

Zial, poslednu dobu tu nachadzam viac tem, kde zacinajuci podnikatel ziada cele know-how od skuseneho podnikatela, namiesto toho, aby si sam urobil podnikatelsky plan vratane prieskumu trhu a prestudoval pravne predpisy, ktore sa jeho podnikania tykaju.
padro
17.11.10,16:01
Zial, poslednu dobu tu nachadzam viac tem, kde zacinajuci podnikatel ziada cele know-how od skuseneho podnikatela, namiesto toho, aby si sam urobil podnikatelsky plan vratane prieskumu trhu a prestudoval pravne predpisy, ktore sa jeho podnikania tykaju.

presne tak, neviem ako si to niektori predstavuju, este by potrebovali aj cloveka co vlastne bude za nich robit, takze oni maju dokopy viacmenej akoze napad (hoci uz maju tolko konkurencie ze to zjadna novinka nie je) a to je vsetko.
padro
17.11.10,16:15
inak google poznas? ... za minutu mas co potrebujes... a kolko to stoji si zisti podla toho co budes potrebovat.