misstka
14.11.10,17:40
Chcela by som vedieť, či máte niekto s týmto skúsenosti?
Ide o to, že budem od januára nezamestnaná, mám dohodu, ktorá je na nepravidelnú, občasnú prácu, takže napríklad jeden mesiac zarobím 160€ a nasledujúce 2 mesiace nič.
Práca je vykonávaná z domu, respektíve z terénu, nie na stálom pracovisku.

Tú prácu by som prepísala na niekoho z rodiny, samozrejme, že po jeho súhlase.
Myslíte, že by firma mala s tým problém?
veronikasad
14.11.10,17:06
Chcela by som vedieť, či máte niekto s týmto skúsenosti?
Ide o to, že budem od januára nezamestnaná, mám dohodu, ktorá je na nepravidelnú, občasnú prácu, takže napríklad jeden mesiac zarobím 160€ a nasledujúce 2 mesiace nič.
Práca je vykonávaná z domu, respektíve z terénu, nie na stálom pracovisku.

Tú prácu by som prepísala na niekoho z rodiny, samozrejme, že po jeho súhlase.
Myslíte, že by firma mala s tým problém?
Aký máš na to dôvod ? Nie je rozumnejšie rozdeliť si odmenu tak, aby nepresiahla max. možný mesačný zárobok a nevyradili ťa z úradu práce ?
profesional
15.11.10,06:45
Áz kym do terenu jedneho dna nepride aj Inspekcia prace a dopadne to veeeeelmi zle. A pokuty za ciernu pracu su take vysoke ze riskovat pre tak male peniaze sa nikomu neoplati.
misstka
15.11.10,10:11
Áz kym do terenu jedneho dna nepride aj Inspekcia prace a dopadne to veeeeelmi zle. A pokuty za ciernu pracu su take vysoke ze riskovat pre tak male peniaze sa nikomu neoplati.

No tú kontrolu si celkom predstaviť neviem, nakoľko veľká časť práce sa vykonáva doma a tá čo v teréne, tak tam nie je určený presný čas a miesto kde budem a aj ak niekde som, nikto o tom nevie, že tam robím, u tej práci v teréne ide o mystery shopping.