jess
14.08.04,07:46
Vie mi prosím Vás niekto povedať podrobný postup, čo v prípade ak mi zamietli vykonať zápis s.r.o. do OR /chýbajúce PSČ v spoloč.zmluve a zlý dátum v návrhu, ostatné doklady mám v poriadku/. A čo so zaplatenými kolkami ? Ďakujem všetkým.
Janca
15.08.04,04:51
Vratili Ti doklady s nejakym pripisom ? Volala si tam, ako mas postupovat dalej ?
jess
15.08.04,16:10
Prišlo mi to len v piatok večer, takže som tam ešte nestihla volať. Napísali mi , že mi odmietajú vykonať zápis do OR z tých dôvodov, čo som uviedla a že môžem podať do 15 dní námietku.
Luckasari
15.08.04,18:34
este som sice nemala takyto pripad, ale myslim si, ze by som doplnila chybajuce udaje, upravila nespravne udaje, zavolala na OR SR, ze im to posielam, a oni by uz asi povedali, ci to staci, alebo je este nieco potrebne
mato
19.08.04,11:32
nie je to az take jednoduche, treba dodat opravene doklady, podat namietku, a cakat ci to bude ok, alebo nie. o tom bude uz ale rozhodovat sudca, a nie vyssi sudny uradnik ako to bolo na zaciatku pri tom podani na zapis do OR. Kolky su zatial OK, treba len opravit co im vadi a dufat ze sudca bude mat dobry den a nedostane to ten nespravny.. :)
good luck