ERROR141
15.11.10,19:20
zdravim, viete mi poradit, ako spojim viacero harkov v jednom XLS subore do jedneho harku ? ked idem cezCTRL A, CTRL C / Ctrl V tak mi to skopiruje prvy harok do noveho cisteho ale ked idem na dalsi, tak mi pri kroku CTRL V do noveho napise toto : Ak chcete prilepit bunky z harka programu excel do aktualneho harka musite ich prilepit do prvej bunky (A1 alebo R1C1)
ivka70
15.11.10,18:43
Nemozes kopirovat cely harok, ale kopiruj len obsadene stlpce alebo riadky, ci bunky. Potom ti dovoli prilepit to kdekolvek.
ERROR141
15.11.10,20:03
Hmm, funguje to. Je to sice troska zdlhavejsie ako som predpokladal ale bude to OK, dakujem.
marjankaj
15.11.10,23:23
zdravim, viete mi poradit, ako spojim viacero harkov v jednom XLS subore do jedneho harku ? ked idem cezCTRL A, CTRL C / Ctrl V tak mi to skopiruje prvy harok do noveho cisteho ale ked idem na dalsi, tak mi pri kroku CTRL V do noveho napise toto : Ak chcete prilepit bunky z harka programu excel do aktualneho harka musite ich prilepit do prvej bunky (A1 alebo R1C1)


Je to preto lebo CTRL+A označí celý hárok, to je maximálny rozmer, a ten môžeš vlepiť iba od bunky A1. Inak by sa ti nevošiel celý do nového hárku.
PaloPa
16.11.10,09:01
...ked idem cezCTRL A, CTRL C / Ctrl V ...

TIP: Ak chceš vždy vybrať všetko po poslednú použitú bunku zdrojového hárku, miesto CTRL+A, použi kombináciu CRTL+SHIFT+END.

P.