stivi33
16.11.10,07:41
Dobry den. Mam taky problem prisiel mi reklamovany notebook 2 krat s vadou piskania v notebooku a hlucnym ventilatorom. Notebook mam asi od septembra a uz bol v reklamacii dlhsie ako doma. Odpoved mi prisla takato : V notebooku pískají cívky na základní desce. Pro tento konkrétni model momentálně ještě není dostupné řešení na odstranění pískání od výrobce. Jedná se tedy o vlastnost danou konstrukčním provedením. Test O.K.Výstupní kontrola OK. Ale k hlucnosti ventilatora ktory ide raz potichu a potom huci sa nikto nevyjadril. Nasledovne myslim si ze ak si clovek zaplati 600€ za notebook caka neaku kvalitu a ja mam namiesto toho bolesti hlavy z piskania. Staci zapnut prehliadac google chrome a piska to ako sialene... Ak nie je riesenie preco sa to neriesilo tak ze mi do notebooku date inu zakladnu dosku ktora bude vykonnostne ako tato len iny model. Podla mna to je dvovod na reklamaciu a kedze by to bol 3x mal by som automaticky dostat novy kus notebboku.
Stanislav 1975
16.11.10,06:43
Dobry den. Mam taky problem prisiel mi reklamovany notebook 2 krat s vadou piskania v notebooku a hlucnym ventilatorom. Notebook mam asi od septembra a uz bol v reklamacii dlhsie ako doma. Odpoved mi prisla takato : V notebooku pískají cívky na základní desce. Pro tento konkrétni model momentálně ještě není dostupné řešení na odstranění pískání od výrobce. Jedná se tedy o vlastnost danou konstrukčním provedením. Test O.K.Výstupní kontrola OK. Ale k hlucnosti ventilatora ktory ide raz potichu a potom huci sa nikto nevyjadril. Nasledovne myslim si ze ak si clovek zaplati 600€ za notebook caka neaku kvalitu a ja mam namiesto toho bolesti hlavy z piskania. Staci zapnut prehliadac google chrome a piska to ako sialene... Ak nie je riesenie preco sa to neriesilo tak ze mi do notebooku date inu zakladnu dosku ktora bude vykonnostne ako tato len iny model. Podla mna to je dvovod na reklamaciu a kedze by to bol 3x mal by som automaticky dostat novy kus notebboku.
Máš pravdu-pokial nevedia závadu odstrániť, tak by mali vrátiť peniaze...,nenechaj sa len tak odbiť...
stivi33
16.11.10,06:53
Ale ako to urobit mam zajst do obchodu kde som ho kupil ked oni su len sprostredkovatel ????
katarina.j
16.11.10,07:01
vezmi doklad o kúpe notebooku a chod tam-kde si ho kupil, teba nemá čo trápiť či je sprostredkovatel či kto-pre teba je to predajca-ved si ho tam kupil a spíš oficiálnu reklamáciu-na vyjadrenie majú 30 dní...ak s nimi nepohneš (nedaju ti peniaze alebo nový tovar) napíš na SOI.
katka50
16.11.10,07:04
Ale ako to urobit mam zajst do obchodu kde som ho kupil ked oni su len sprostredkovatel ????
Dúfam, že Ti to pomôže.
stivi33
16.11.10,07:25
vezmi doklad o kúpe notebooku a chod tam-kde si ho kupil, teba nemá čo trápiť či je sprostredkovatel či kto-pre teba je to predajca-ved si ho tam kupil a spíš oficiálnu reklamáciu-na vyjadrenie majú 30 dní...ak s nimi nepohneš (nedaju ti peniaze alebo nový tovar) napíš na SOI.

&30 dni mam byt zas bez notebooku ????
rickman
16.11.10,07:47
Zaujímala by ma značka a to, či si sa registroval pre záruku u výrobcu (resp. či si mal takú možnosť) :).
stivi33
16.11.10,07:49
Zaujímala by ma značka a to, či si sa registroval pre záruku u výrobcu (resp. či si mal takú možnosť) :).

Ako inak ASUS K72j a neviem o tej registracii...
marian491
12.09.11,09:01
Ja mam taky isty problem s tymto notebookom 3 krat reklamovany 2 krat menena doska a stale to piska poziadal som o vratenie penazi ale zamietli mi to ze je to konstrukcna vada ale ja som predsa ten notebook nevyrobil napis ako si s tym dopadol dik
kergulaan
12.09.11,09:14
Posli mu sukromnu spravu s otazkou ktora ta zaujima. Dotycny totiz uz nemusi sledovat toto forum.
Navod:
Prides kurzorom na jeho meno, klik prave tlacitko na myske - rozbali sa ti menu a tam si vyberies poslat sukromnu spravu.
marian491
12.09.11,09:23
Neda sa mu poslat sukromna sprava to je v tom ked stiknem na jeho meno tak mi tam neukazuje ze poslat sukromu spravu
kergulaan
12.09.11,10:16
Excuse me, ma to byt lave tlacitko a nie prave ako som pisal.
MMCH - posledna navsteva stivi33 bola 13-06-2011 a celkovo ma prispevkov 11, z toho 6 o probleme s pocitacom co si asi cital.
Takze tipujem, ze prisiel zistil odisiel. Ale mozes to skusit na http://www.porada.sk/private.php?do=newpm&u=186532, to by mal byt priamy link na sukromnu spravu pre stivi33