serena
16.11.10,09:17
Mam fakturu/preprava tovaru/vystavenu dna 09.11., datum dodania je 27.10. este nie je uhradena /§ 15/. Chcela by som sa opytat, ci mam podat suhr.vykaz alebo nie. Viac fak.v okt. som nemala. V zak. sa pyse: zakl.obd. je kalen.mesiac. Ked hodnota tovarov nepresiahne sumu 100000.eur,tak kalen.stvrtrok. Ale to nema vplyv na dod. sluzieb. Takze podla toho, mam podat mesacne?
martina1111
16.11.10,09:27
ak ostane takýto stav - podáš stvrtrocne - do 20.1.2011 - hodnota služieb nie je podstatná znamená, že za služby sa podáva SV vždy len kvartalne
serena
16.11.10,09:33
ak ostane takýto stav - podáš stvrtrocne - do 20.1.2011 - hodnota služieb nie je podstatná znamená, že za služby sa podáva SV vždy len kvartalne

Je to aj niekde v zakone?
martina1111
16.11.10,09:44
pozri Metodický pokyn k podávaniu súhrných výkazov podla § 80 zákona č.222/2004 o dph na www.drsr.sk (http://www.drsr.sk)
Lianka
16.11.10,11:28
sa pyse
:eek:


Je to aj niekde v zakone?

§ 80 zakona o DPH