Marianna01
23.11.05,22:08
Veľmi sa mi páči nový "image" Porady, je príjemné vedieť, že sa o stránku niekto stará. Nepripájam sa každý deň na Poradu, preto je pre mňa vždy prekvapením, čo nového pribudlo, aké sú ďalšie vymoženosti stránky. Momentálne mám však problém: Richard, prosím, snažila som sa napísať príspevok (téma Smernice) a chcela som pridať smailíkov - keď som ich tam "pretiahla" z pravej tabuľky, ukázala sa celá linka na smailov, dokonca aj nejaké programovacie prvky zo stránky... Je to tak dobre, alebo sa vloudila chybička?:))) Alebo ja neviem, čo mám robiť? Ak je to tak, prosím, vysvetlite mi to. Ďakujem.:))
Richard
23.11.05,21:17
to si ich pri tom "preťahovaní" dosť znásilnila....

úplne stačí ak na nich klikneš a oni ti "skočia" do príspevku.... a nebudú tie "problémy"....
Paula
23.11.05,21:23
to si ich pri tom "preťahovaní" dosť znásilnila....

.To je supéééééééééééééééér :D :D :D :D :D :D
Daska
23.11.05,21:27
,..... ) a chcela som pridať smailíkov - keď som ich tam "pretiahla" z pravej tabuľky, ukázala sa celá linka na smailov, dokonca aj nejaké programovacie prvky zo stránky... Je to tak dobre, alebo sa vloudila chybička

to sa stalo niekolkokrat aj mne ale este v starej porade...




to si ich pri tom "preťahovaní" dosť znásilnila....

úplne stačí ak na nich klikneš a oni ti "skočia" do príspevku.... a nebudú tie "problémy"....

a nijako som ich neznasilnovala ...:D:D:D
Richard
23.11.05,21:29
to si ich pri tom "preťahovaní" dosť znásilnila....

úplne stačí ak na nich klikneš a oni ti "skočia" do príspevku.... a nebudú tie "problémy"....

aj ja som sa trochu pobavil, ale dúfam že Marianu nepohoršil :-)

P.S.:
PROSIM PROSIM PROSIM nedávajte mi body za takéto kraviny .....


Prosím prosím body používať len seriózne!!!!
ALDA
23.11.05,21:40
aj ja som sa trochu pobavil, ale dúfam že Marianu nepohoršil :-)

P.S.:
PROSIM PROSIM PROSIM nedávajte mi body za takéto kraviny .....


Prosím prosím body používať len seriózne!!!!


Riško prepáč, ale Ty a kraviny?..To snáď nemyslíš vážne.
Mariana sa určite pohoršovať nebude:)

Hela
Marianna01
24.11.05,15:01
Naopak, veľmi ma to pobavilo, zrejme som ich "pretiahla" riadne... To som ani netušila, že aj také veci dokážem! Až na to, že ich skutočne nemôžem používať! Som naozaj taká TUPÁ??? Neviem ani zvýrazniť text ani podobné veci, nemôžem nič odkliknúť. V čom to je?
pyton
24.11.05,15:04
Keď dávam smajlíkov do textu, tak ich tam nevidím, iba text. Ťažko sa to potom esteticky upravuje :p . No zase...
Marianna01
24.11.05,15:36
Lenže ja ich neviem ani odkliknúť. Ani ostatné nástroje na zvýraznenie textu. Jednoducho tam akoby nemám žiadne tlačitko, aby som mohlo voľbu odkliknúť. Nerozumiem tomu, veď doteraz som všetko používala bez problémov. Veď aj podpis mám zvýraznený a rôznofarebný, teraz nedokážem zvýrazniť nič. Dokonca ani enter nefunguje ako enter! Keď chcem rozdeliť text do dvoch riadkov, jednoducho mi to enter ignoruje a zobrazí sa to v jednom riadku. Ale až po odoslaní textu. Som z toho jeleň. Toto je v ďalšom riadku po enteri, som zvedavá, kde sa to zobrazí.