VladimirSula
17.11.10,08:55
Ako živnostnik som sa začal zaoberat vyrobou cukroviniek, jedna sa o cukrovinky ako su na jarmokoch. Vedeli by ste mi poradit ako sa môžem nakontaktovať alebo ako si mam zaobstarať odberateľov napr. takych ktore na jarmoky chodia predavať? Ďakujem.
VladimirSula
17.11.10,08:07
Prosim viete aspon nejaky navrh.
veronikasad
17.11.10,08:09
možno, aj tak, že navštíviš zopár takýchto jarmokov. Nie vždy tam nájdeš majitela stánku, ale kontakt na neho určite získaš.
Zoltán Kovács
17.11.10,08:09
Nebuď netrpezlivý. Je voľný deň, nepracuje sa.
Určite niekto ti poradí. Ale 12 min je dosť krátka doba na urgovanie odpovede.

A k otázke: Čo tak umiestniť svoju ponuku na internet napr.?
VladimirSula
17.11.10,08:11
Zatial ďakujem. Este neviem ako to tu presne funguje lebo este len dnes som sa tu registroval.
Zoltán Kovács
17.11.10,08:14
Jasné v pohode. prípadne skús pozrieť stránku www.dopyt123.sk
MatoB
17.11.10,09:11
Nebuď netrpezlivý. Je voľný deň, nepracuje sa.
Určite niekto ti poradí. Ale 12 min je dosť krátka doba na urgovanie odpovede.

A k otázke: Čo tak umiestniť svoju ponuku na internet napr.?

On si asi myslel ze je to chat ze mu rychlo nabehne odpoved... Stava sa to u novych poradakov, neni pekne ho hned kvoli tomu odpisat.
verkaz
17.11.10,10:04
U nás je teraz 3 dni jarmok, tak by si to mohol skúsiť.
VladimirSula
28.11.10,13:43
Ahojte chcem sa opytat ci neviete o niekom kto vlastni sukromne potraviny a mohol by mat zaujem o cukrovinky ako su tur.med,zele,kokosky..... Dakujem.
Danielle369
28.11.10,14:02
Vieš ako to robia predajcovia?..naložia tovar do auta a chodia ponúkať do potravín. Takto si získaš kontakty a velmi skoro zistíš kde a kolko predáš...
VladimirSula
28.11.10,14:11
presne takto som to uz skusal ale kedze som neplatca dph tak oslovujem tiez neplatcov. A vacsina tychto obchodov uz tieto cukrovinky odobera od niekoho ineho.
KEJKA
28.11.10,14:14
nuž nie je jednoduché preraziť na trhu.
Keby bol problém len v DPH, môžeš byť dobrovoľným platiteľom.
Alebo získaj klientov nejakými osobitými prístupmi, cenou, balením, kvalitou, ochotou zobrať nepredaný tovar nazad atp.
VladimirSula
28.11.10,14:33
No mal som aj takych ktory mali zaujem ze vezmu budu predavat a nepredany tovar vratia ale tu sa jedna o cukrovinky ktore maju zaruku. A to este nehovorim ze by ma vyplatili az po predani tovaru.
terezamaria
28.11.10,14:44
No mal som aj takych ktory mali zaujem ze vezmu budu predavat a nepredany tovar vratia ale tu sa jedna o cukrovinky ktore maju zaruku. A to este nehovorim ze by ma vyplatili az po predani tovaru.

Internet Ti vyhodí, kde sa konajú vianočné trhy. Vyber si, čo je pre Teba najbližšie, choď si prenajať stôl, resp. stánok a postav sa a predávaj. Alebo si zober brigádnika na predaj cukroviniek a nech predáva. Je to tovar, ktorý sa potrebuje predať a nie stáť niekde v preplnených obchodoch.:)
korela
28.11.10,15:14
Internet Ti vyhodí, kde sa konajú vianočné trhy. Vyber si, čo je pre Teba najbližšie, choď si prenajať stôl, resp. stánok a postav sa a predávaj. Alebo si zober brigádnika na predaj cukroviniek a nech predáva. Je to tovar, ktorý sa potrebuje predať a nie stáť niekde v preplnených obchodoch.:)

Vyskúšal si nejaký veľkosklad potravín? V ktorom kraji pôsobíš?
korela
28.11.10,15:47
Internet Ti vyhodí, kde sa konajú vianočné trhy. Vyber si, čo je pre Teba najbližšie, choď si prenajať stôl, resp. stánok a postav sa a predávaj. Alebo si zober brigádnika na predaj cukroviniek a nech predáva. Je to tovar, ktorý sa potrebuje predať a nie stáť niekde v preplnených obchodoch.:)

Už je asi neskoro na objednanie miesta, ale skús. Ponúknuť tovar predávajúcim sa dá. Máš pekné balenie? Osloví?
Okrem obchodných reťazcov sú regále v potravinách s cukrovinkami zavalené poľským tovarom. Lacný tovar, nemyslím cenovo, ale predovšetkým hodnotovo. Lacné tuky, lekváre, polevy, už na prvý pohľad.
(Všetko sa neskôr odrazí na zdraví.)
Neďaleko nás je malý obchodík. Nie večierka. Všetko im nosia, len keď je akcia v Lidli, vidím majiteľa ako tam kupuje výrobky, ktoré ho vyjdú lacnejšie ako u svojho dodávateľa.
(Pekár vystavoval faktúru raz mesačne.)
Skús aj takéto malé obchodíky.

Ešte môžeš napísať na obecné úrady v menších obciach, povedia ti aké obchody majú v obci.
VladimirSula
28.11.10,16:39
Dakujem za vase rady.
VladimirSula
28.11.10,16:40
Posobim od stredneho slovenska po vychodne.
kopretinka
02.11.15,22:36
odpovedáš na 5 rokov starý príspevok