peternovx
17.11.10,13:58
Dobrý deň
volám sa peter mám 47 rokov a v pondelok mi môj dlhorocný zamestnávatel pracujem u telekomunikácii dal výpveď...bohuzial....
zároveň som však dostal aj ponuku na odkúpenie pracovne montážnej plošiny to je stroj na podvozku nákladného auta ktorý ma na nadstavbe plošinu ktorá má dlžku 16m....vyvezie ludi a do tej vysky a unesie 22Okg

Chcem sa vás spýtať nakolľko s takýmito strojmi som pracoval mam s nimi skusenosti ma to zmysel pre mna kupit bude - uzivi ma taky to stroj ma velke vyuzitie? ano da sa s nou pracovat vo vyskach ale bude takyto druh podnikania prosperovat? dakujem za vase radi nazori
Zvalik
17.11.10,13:39
Ahoj ... záleží v akom kraji a okrese žiješ, niekde je plošín až moc a v inom meste, kraji čakáš pokedy sa nejaká ta plošina alebo vyskozdvižný vozík uvoľní aby si si ju mohol prenajať ...
vulxy
17.11.10,14:18
Ahoj ... záleží v akom kraji a okrese žiješ, niekde je plošín až moc a v inom meste, kraji čakáš pokedy sa nejaká ta plošina alebo vyskozdvižný vozík uvoľní aby si si ju mohol prenajať ...

este by som dodal ze zalezi aj na cene ,pokial je naozaj dobra a predpokladam ze je tak by som to bral ,ked si aj robotu na nu nenajdes vies ju spenazit
peternovx
17.11.10,15:17
no je pravda ze ma siroke uplatnenie v pracach vo vyskach cistenie okien, rin, murarske prace.......na okoli je par ale cenovo su velmi drahy!