Fero11
17.11.10,16:40
Nevie niekto o nejakom servise notebookov asus na Slovensku ? Notebook je v zaruke, ale na tuto zavadu sa nevztahuje zaruka.
Kontaktoval som technicku podporu asus, ale odporucili ma na Ostravsku firmu (zarucny servis pre cz/sk je len v Ostrave)
camozzi
17.11.10,17:58
Ja som zaciatkom roka tiez potreboval dat Asus do servisu. Slo o vymenu klavesnice utopenej v kole. Skusal som kontaktovat niekolko servisov, ale bali sa to otvarat a vraveli, ze mozno maticna je v zadnici. Odporucili mi original servis SIL v CZ Ostrave.
Objednal som servis na ich stranke www.sil.cz. Tusim, ze o 2 dni prisiel kurier DPD po balik a prevzal ho ako vyziadanu prepravu DPD. NTB bol v servise asi 2 tyzdne. Nastastie sa obavy z poskodenej maticnej nepotvrdili a vymenili mi len polepenu klavesnicu. Nakolko slo o mimozarucnu opravu, tak som vsetko platil zo svojho. Vseho-vsudy:
Odmena pre technika: 9,86 €
Nova klavesnica: 32,33 €
Doprava: 7,88 €
Ja som spokojny. Cakal som vyssiu cenu.
Fero11
17.11.10,18:22
Presne na sil.cz ma odporucil aj chlapik z technickej podpory, tak preto sa pytam ci nieje nejaka pobocka na slovensku
ja mam vy*****y konektor, potreboval som sa dostat do vnutra notebooku lebo je potrebne ho tam pripajkovat. Odkrutil som 32 sroubky, ale aj tak som tym nic nedosial, dalej som uz nechcel ist, pretoze by to nemuselo dopadnut dobre, kedze je NB v zaruke, tak radsej som si povedal ze nie
kochones
19.11.10,15:12
na Slovensku nie, vsetko sa posiela do CR.
maurer2
19.11.10,16:08
Jediny servis ASUS je v Ostrave, pisali o tom v PC Revue tusim 10.cislo a spominali ze je pre polovicu Europy ak som si to dobre poznamenal ..