Georgeo
17.11.10,18:17
Dobry den poradaci, zase raz potrebujem od Vas poradit. :) Rozmyslam nad otvorenim prevadzky v drevenom stanku o rozmeroch 4*3m. Rad by som ho umiestnil pri supermarkete Jednota COOP. Problem je , ale v tom , ze neviem komu patri pozemok ci obci alebo COOP hned pri supermarkete, takze neviem komu zaslat ziadost. Kde to prosim Vas mozem zistit? Dakujem. P.S. Neviem parcelne ani ine cislo.
buchač
17.11.10,17:31
Dobry den poradaci, zase raz potrebujem od Vas poradit. :) Rozmyslam nad otvorenim prevadzky v drevenom stanku o rozmeroch 4*3m. Rad by som ho umiestnil pri supermarkete Jednota COOP. Problem je , ale v tom , ze neviem komu patri pozemok ci obci alebo COOP hned pri supermarkete, takze neviem komu zaslat ziadost. Kde to prosim Vas mozem zistit? Dakujem. P.S. Neviem parcelne ani ine cislo.

Hanbím sa za Teba .....Ty nie si Georgeo...Ty si Ďuro ...;):rolleyes::cool:

Dve možnosti máš , tak porozmýšľaj ...preboha ...

Alebo , veď daj aj príslušné mesto /obec/ , veď sa nájde dobrá duša ...vyhľadá Ti to ...možno aj obehá po úradoch ...;)
Georgeo
17.11.10,17:37
Tak dik :-) ja viem ze bud treba podat ziadost obci alebo COOPke, ale ja chcem len vediet ci nahodou neexistuje niaka evidencia na nete kde zistim komu to patri
pivko
17.11.10,17:39
Hanbím sa za Teba .....Ty nie si Georgeo...Ty si Ďuro ...;):rolleyes::cool:

Dve možnosti máš , tak porozmýšľaj ...preboha ...

Alebo , veď daj aj príslušné mesto /obec/ , veď sa nájde dobrá duša ...vyhľadá Ti to ...možno aj obehá po úradoch ...;)
Ja len že prečo ten BUBKOCH:mad::mad::mad: dal neužitočné ,keď buchač má pravdu , veď to je téma o ničom a zadávateľ ĎURO:mad:nech si skočí do tej Jednoty a opýta sa komu patrí ten pozemok:mad:
buchač
17.11.10,17:48
Tak dik :-) ja viem ze bud treba podat ziadost obci alebo COOPke, ale ja chcem len vediet ci nahodou neexistuje niaka evidencia na nete kde zistim komu to patri

Ale veď hej ...veď prečo by sa nedalo ísť cez Prahu do Prešova ...

Na nete je blbostí dosť ...ale nie všetko ...;)
Georgeo
17.11.10,17:49
No tak nic , keby som vedel vase reakcie dopredu tak sa radsej nato vykaslem
buchač
17.11.10,17:53
Ja len že prečo ten BUBKOCH:mad::mad::mad: dal neužitočné ,keď buchač má pravdu , veď to je téma o ničom a zadávateľ ĎURO:mad:nech si skočí do tej Jednoty a opýta sa komu patrí ten pozemok:mad:
mimotemy
To máš tak ...

bubkoch asi buchačom chcel byť ...no jeden taký múdry už tu je , na neho totiž nemá ...:---:D:---:D

...tak má chlapec z toho traumu a rieši to takýmto sexuálnym spôsobom ...;)...neužitočný chce byť asi zaujímavý ...

Ako hovoril deduško, nezabije Ťa to, čo letí k Tebe, ale to, čo Ťa trafí ....;):rolleyes::---:D:D:D:D:D
buchač
17.11.10,17:54
No tak nic , keby som vedel vase reakcie dopredu tak sa radsej nato vykaslem

Ale neblbni ...sranda občas nezaškodí ...:D:D:D

Ale na druhej strane nezaškodí aj porozmýšľať nad zadaním otázky ....či....???
MatoB
17.11.10,18:24
No tak nic , keby som vedel vase reakcie dopredu tak sa radsej nato vykaslem

Tak ale opytas sa kam sa mas ist opytat ci na OU alebo do COOP mas tych moznosti tak moc?

Ked ti je take tazke sa ist opytat na obecny urad alebo do COOP jednoty tak tu ti pripajam pomocku>>> https://www.katasterportal.sk/kapor/

Inak otazka je fakt svetova. Asi si si zle naformuloval otazku, ale hned sa nemusis urazat za prispevky vyssie.
buchač
17.11.10,18:34
Dobry den poradaci, zase raz potrebujem od Vas poradit. :) Rozmyslam nad otvorenim prevadzky v drevenom stanku o rozmeroch 4*3m. Rad by som ho umiestnil pri supermarkete Jednota COOP. Problem je , ale v tom , ze neviem komu patri pozemok ci obci alebo COOP hned pri supermarkete, takze neviem komu zaslat ziadost. Kde to prosim Vas mozem zistit? Dakujem. P.S. Neviem parcelne ani ine cislo.


Tak ale opytas sa kam sa mas ist opytat ci na OU alebo do COOP mas tych moznosti tak moc?

Ked ti je take tazke sa ist opytat na obecny urad alebo do COOP jednoty tak tu ti pripajam pomocku>>> https://www.katasterportal.sk/kapor/

Inak otazka je fakt svetova. Asi si si zle naformuloval otazku, ale hned sa nemusis urazat za prispevky vyssie.
Tak daj súpisné číslo ...to hádam na budove je ...;)

Príklad ....


Kraj * ?
Okres * ?
Obec * ?
Katastrálne územie * ?

Súpisné číslo * ?
Overenie kódu *
?
Dátum aktuálnosti popisných údajov: 13.11.2010
Dátum aktuálnosti údajov katastrálneho konania: 13.11.2010
*Povinný údaj



Detail stavby 1111
Ak požadujete vytvorenie výpisu z listu vlastníctva vo formáte PDF, potom stlačte tlačidlo „Vytvoriť zostavu“ alebo „Zaradiť zostavu“.
Súpisné číslo stavby 1111
Druh/typ stavby Rodinný dom
Výmera na pozemku
Parcela registra C 3010
Číslo LV 2288
Číslo bytu

V pripade vytvorenia/zaradenia zostavy bude vygenerovaný Úplný výpis z LV


https://www.katasterportal.sk/kapor/vyhladajStavbyAction.do
Georgeo
17.11.10,18:48
Zajtra si to pojdem zistit osobne , to bude najlepsie ....a nabuduce pouvazujem nad sformulovanim otazky :-) Tak sorry poradaci za temu...
buchač
17.11.10,18:58
Zajtra si to pojdem zistit osobne , to bude najlepsie ....a nabuduce pouvazujem nad sformulovanim otazky :-) Tak sorry poradaci za temu...

Informácia/materiál

a) Vydanie1. výpisu z katastra nehnuteľností,
2. údajov o bonitovaných pôdno-ekologických jednotkách,
3. identifikácie parciel (písomnej alebo grafickej), za každých aj začatých 20 identifikovaných parciel,
4. kópie z katastrálnej mapy alebo mapy bývalého pozemkového katastra alebo z pozemkovoknižnej mapy alebo mapy určeného operátu, za každú kópiu formátu A3, A4,
5. kópie originálu listu vlastníctva, kópie pozemkovoknižnej vložky alebo bývalého pozemkového
katastra, za každých aj začatých 20 parciel alebo 20 bytov a nebytových priestorov,ktoré sú verejnými listinami

Poplatok
8 €

;)