Mir024
17.11.10,22:57
Dobrý deň,dnes v paneláku sa mojej priateľke veľmi zapáčily jedny náušnice a bol by to pre mna super darček, zháňal som ich na nete celý vecčer ale bezvýsledne.Neviete niekto kde by som ich mohol kúpiť? Foto prikladám,jedná sa červené mašličky s bielymi bodkami :) vopred všetkým ďakujem
danushka
17.11.10,22:01
No neviem kde sa také dajú kúpiť...
Ale na www.sashe.sk nájdeš tak nádherné kúsky a zároveň originály, že sa Tvojej priateľke v hlavičke zakrúti, skúste tam niečo pohľadať :).
Mir024
17.11.10,22:06
Dakujem Ti velmi pekne Danushka :) uvidim co sa da robit s tymi ( uz som pisal aj do jojky tak cakam ci sa ozvu :D ) a ak nikde nezozeniem aspon podobne tak nieco vyberiem z tej stranky od Teba :)
danushka
17.11.10,22:08
Dakujem Ti velmi pekne Danushka :) uvidim co sa da robit s tymi ( uz som pisal aj do jojky tak cakam ci sa ozvu :D ) a ak nikde nezozeniem aspon podobne tak nieco vyberiem z tej stranky od Teba :)
Ty si písal do JOJ-ky ?:eek:
Jój, tak Ty ale musíš ľúbiť tú svoju frajerôčku, milunké :)
Mir024
18.11.10,21:49
Ty si písal do JOJ-ky ?:eek:
Jój, tak Ty ale musíš ľúbiť tú svoju frajerôčku, milunké :)
No sak ju aj velmi moc :) z jojky sa zatial neozval nikto ale dnes som si zohnal kontakt na kostymerky z panelaku tak hadam sa to dako podari :) drzte palce
ivantt
19.11.10,06:43
Este ze tvoja priatelka nepozera knight rider, to by urcite chcela take auto :-D ale dost ludi nausnice vyraba, skus sa niekde na trhoch popytat..
AlaNR
19.11.10,08:46
Podňa mňa to bude nejaká bižutéria, a tých je neúrekom...
Dúfam, že sa Ti podarí nájsť aspoň niečo podobné.