Leggy
18.11.10,13:05
Dobrý deň,

Mám k dispozícii rodinný dom,ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu.Chcela by som ho využiť na podnikanie ale neviem sa rozhodnúť pre žiadny nápad.Rozmýšľala som o motoreste,ale v blízkosti už jeden je.Za akýkoľvek nápad,budem rada.pekný deň :)
ondrejvla
18.11.10,14:09
Dobrý deň,

Mám k dispozícii rodinný dom,ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu.Chcela by som ho využiť na podnikanie ale neviem sa rozhodnúť pre žiadny nápad.Rozmýšľala som o motoreste,ale v blízkosti už jeden je.Za akýkoľvek nápad,budem rada.pekný deň :)

Predovšetkým si musíš rozmyslieť, na čo máš dispozície a čo vieš, nebudeš tam mať predsa kaderníctvo, ak si krajčírka. Čo takto bagetériu, rýchle občerstvenie, servis MV, predajňu potravín a doplnkového tovaru, podávanie stravy na princípe salašovej kuchyne a k tomu prispôsobiť nielen interiér ale aj exteriér... Polož si na stôl všetky za a proti, pouvažuj, čo by sa dalo robiť bez väčších problémov, alebo aj s nimi, ale aby výsledný efekt bol výborný. Rozmýšľaj, na čo máš a na čo nie. To je podstatné v tvojom probléme.
blavaciko
18.11.10,18:47
hlavny tah je super, ale zalezi aj kto chodi okolo... ci rodiny s detmi na vylety alebo kamionisti...
profesional
18.11.10,19:03
Co tak zriadit v nom bordel?
blavaciko
18.11.10,20:05
okrem ineho je to volna zivnost :)
ondrejvla
18.11.10,20:57
Co tak zriadit v nom bordel?

No myslím, že to nie je správny nápad, to už radšej kaderníctvo...:rolleyes:
Leggy
21.11.10,18:17
ďakujem za nápady,zaujímavé a hlavne praktické :)
Zewa
22.11.10,01:43
autoservis, autodielna, odtahovka, predaj vybavy do aut, reklama na stene domu, drive-in fast-food..vsetko zalezi od toho ako su realne moznosti a aky to je dom/pozemok atd... mozes ho prenajat nejakej prepravnej firme ako sidlo dispecingu, ci sklad, alebo tam zriadit sidlo nejakej zachranke sukromnej a prenajat to im..atd..
Kolenčík
24.11.10,07:20
Možno záhradkárske potreby a predaj stromkov kvetov, sadeníc či okrasných drevín, ak tam je v okolí domu priestor.