delik44
19.11.10,15:20
ano presne toto my vyhadzuje na monitore CHECK SIGNAL CABLE ale pritom mam setko zapojene poriadne a este aj v reprakoch je pocut zvucku windowsu ked nabehne pracovna plocha setko ide iba obraz nie kde moze byt problem ?? pls moze byt iba kabel zly alebo moze byt aj inde problem? surnu pomoc potrebujem pc neni moj vdaka
Vlado40
19.11.10,14:43
Grafika-Monitor-Kábel

Vytiahni kábel z grafickej karty v PC.Vtedy zvykne nabehnúť na monitore No signál ,alebo niečo iné ako máš teraz.Ak sa to zmení ,tak kábel alebo grafika ,ale skôr grafika.Pripoj PC k inému monitoru a monitor k inému PC.
maurer2
19.11.10,16:12
Napájanie GF karty alebo ako Vlado píše vadná karta
Taci
19.11.10,20:32
... alebo v BIOSE nesprávne zvolená grafická karta...
delik44
20.11.10,14:54
mal som tu par znamych co sa v tom vyznaju a aj sme skusali ci kabel nieje vadny ale kabel je dobry lebo na inom poc isiel a setci co tu boli povedali ze grafika je v pici ...to treba akoze teraz kupit novu co mg mna jebne keby som mal cash..kurva :(
Stevo5
20.11.10,16:21
mal som tu par znamych co sa v tom vyznaju a aj sme skusali ci kabel nieje vadny ale kabel je dobry lebo na inom poc isiel a setci co tu boli povedali ze grafika je v pici ...to treba akoze teraz kupit novu co mg mna jebne keby som mal cash..kurva :(
Si ty ale kus chlapa - podľa toho čo píšeš (a aké vyberané slová používaš). Aj sa ti bojím poradiť, čo ak sa ti to nebude páčiť...
delik44
20.11.10,17:04
haha preco? koli tym dvom nadavkam? :D ved v pohode porad preboha :D
misoft
20.11.10,22:42
Nič proti Tvojej osobe -delik44 - ale tu na Porade sa snažíme vystupovať kultúrnejšie. Takéto výrazove prostriedky môžeš používať v krčme a na warez stránkach, ale tu je solídne fórum a nie Pokec!
Takže, nabudúce, kroť svoje pudy a výrazy, inak budeme nútení požiadať admina, aby ti dal BAN.
xxxpower2
21.11.10,06:39
OT
misoft:ani na warez strankah take nemoze pouzivat
misoft
21.11.10,13:28
No vidíš - dokonca ani tam!