blavaciko
19.11.10,15:54
Zdravím všetky účotvníčky a účtovníkov :)
Už dlhšiu dobu sa pohrávam s myšlienkou napogramovať si vlastný účtovnícky softvér a ak sa mi to podarí, tak možno s ním aj ďalej podnikať a predávať.
Preto by som sa chcel opýtať predovšetkým vás, ktorý s tým priamo pracujete, čo si na svojom obľúbenom softvéri ceníte, alebo čo vám chýba, aké funkcie by ste využili, aké využívate a pod.
Budem rád ak mi poradíte :)
Len to prosím neberte ako reklamu, je to len výskum, nič neponúkam.
Dav
19.11.10,15:19
Zdravím všetky účotvníčky a účtovníkov :)
Už dlhšiu dobu sa pohrávam s myšlienkou napogramovať si vlastný účtovnícky softvér a ak sa mi to podarí, tak možno s ním aj ďalej podnikať a predávať.
Preto by som sa chcel opýtať predovšetkým vás, ktorý s tým priamo pracujete, čo si na svojom obľúbenom softvéri ceníte, alebo čo vám chýba, aké funkcie by ste využili, aké využívate a pod.
Budem rád ak mi poradíte :)
Len to prosím neberte ako reklamu, je to len výskum, nič neponúkam.

Od programu požadujem:
1. súlad s platnou legislatívou - v účtovaní, vo výstupných zostavách
2. rýchle zapracovanie zmien v zákonoch
3. jednoduché ovládanie programu - nainštalujem program, otvorím, a dokážem s ním pracovať bez špeciálnych kurzov
4. zrozumiteľný manuál
5. možnosť údaje filtrovať, zoraďovať, exportovať
6. ochranu údajov pred znehodnotením, zneužitím inou osobou
JankaO
19.11.10,15:28
.. a ďalej - tlačové výstupy rovno ako tlačivo na odovzdanie, možnosť nastavenia automatickej kontroly - napr 321 a došlé faktúry...
Lianka
19.11.10,16:20
Toto mi cosi hovori, myslim, ze tu taka tema uz bola. Neviem, ci tvoja alebo niekoho ineho - skus pohladat.