Radolus
19.11.10,19:51
Je to možno blbosť ale keby sa postavila TAKÁ istá loď ako Titanic ktorá by robila nejaké okružné plavby po Svete tak podla mňa by sa našlo PLNO novodobých milionárov ktorý by boli ochotný zaplaťiť SLUŠNÉ peniaze iba aby sa mohli popíšiť že boli na TITANIKU. Investícia by bola VEĽKÁ ale ak by sa tomu spravila PORIADNA reklama O ČOM NEPOCHYBUJEM tak by sa investícia pomaly vracala.
Dav
19.11.10,18:56
video1983
19.11.10,18:58
si zaspal dobu?
Paula
19.11.10,19:12
Je to možno blbosť ale keby sa postavila TAKÁ istá loď ako Titanic ktorá by robila nejaké okružné plavby po Svete tak podla mňa by sa našlo PLNO novodobých milionárov ktorý by boli ochotný zaplaťiť SLUŠNÉ peniaze iba aby sa mohli popíšiť že boli na TITANIKU. Investícia by bola VEĽKÁ ale ak by sa tomu spravila PORIADNA reklama O ČOM NEPOCHYBUJEM tak by sa investícia pomaly vracala.


No, neviem, či by ich už pred nalodením sa nepotopila prípadná reklama, Tebou spísaná ...podumaj a možno pochopíš, čo mám na mysli ;).
Radolus
20.11.10,10:59
Ok je to asi blbosť.
rickman
20.11.10,11:37
Ok je to asi blbosť.

Pokiaľ s tým ešte neprišiel Cunard alebo Royal Caribbean, tak to asi nebude skutočne niečo, čo by stálo za to.

Aj keď mne sa myšlienka kópie 1:1 páči (teda až na tie tenké plechy..).
Radolus
20.11.10,12:19
Nikde som sa nedočítal že by EXISTOVALA presná kópia TITANIKU a toľko ľudí je na Svete čo majú peniaze a nevedia čo s nimi.
Agostino
20.11.10,12:39
Je to dosť prehnaná vec, ale nezabúdaj že v dnešnej dobe je možné už všetko najmä keď sa jedna o peniaze. Táto myšlienka je už dosť otrepaná...
Ale predsa možno, že raz imitáciu tejto lode postavia, k tomu všetkému treba len napísať dobrý scenár.
tetrisss
20.11.10,12:42
Hm, to je fakt, len ako ich od nich dostat?