celaskon
20.11.10,15:56
zakupil som si dane reproduktory Genius SW HF 5.1 4000 a zapojil ich do zvukovej karty Surround Sound Card (SC-5100), po spusteni testu mi idu vsetky reproduktory okrem stredoveho a subwooferu. neviem ako dalej skusil som aj na zvukovke prehodit o riadok dalej taku svorku a zial nepomohlo ani to.. neviem kde robim chybu. na subwooferi som pozapajal kable do zlozky dvd a na zvukovke v pc do vsetkych troch dierok okrem mikrofonu a nefunguje to
KoxXxo
20.11.10,21:59
celaskon
21.11.10,07:20
cital som to neraz a nejde to. na zvukovke su vzdadu oranzovy, cierny, zeleny a ruzovy konektor alebo koncovka a do oranzoveho mam zapojeny subwoofer s centralnym, cierny su zadne myslim a zeleny predne. ruzovy by mal byt mikrofon,
v softe na zvukovku su farby ruzova, zelena a modra, mam vybrate v oboch okienkach 6 reprakov ako v navode a nejde to a tam presne pod bodom 11 je napisane s hviezdickou * Oranžové pripojenie je v tomto prípade zvukový vstup (LINE IN). Z hlbokotónového reproduktora (subwoofera) ani zo stredového reproduktora preto nebude vychádzať zvuk.. takze by som mal miesto oranzoveho dat do mikrofonoveho vstupu do ruzoveho?
celaskon
22.11.10,14:21
pravdepodobne vyrieseny problem.. bola vadna zvukova karta,dal som objednat novu a znacku soundblaster. vdaka za rady