mixal1
21.11.10,14:38
hladam odbornika na audi a8
dostal som defekt, cca tyzden som na aute nejazdil. Ked som si nasiel konecne cas na auto, zistil som, ze auto sa neda otvorit. Uplne sa mi vybila autobateria. Zamky na aute nemam, koli bezpecnosti a koli zlodejom.
Jedina moznost ako otvorit auto je cez central. Lenze to teraz nefunguje, kedze mam vybitu autobateriu.

Je tu niekto taky, kto mi to pride opravit? Po servisoch jednoducho nemam cas chodit kedze som velmi pracovne vytazeny.

Som z KOSIC
ivka70
21.11.10,13:56
Nemusis behat po servisoch, auto tam treba dat odtiahnut.
Odtiahnutie vybavis aj po telefone.
Snad si nemyslis, ze toto ti niekto urobi len tak na ulici?
mixal1
21.11.10,13:58
joooj keby sa dalo odtiahnut, tak to uz urobim davno. ale ako odtiahnem vyse 2tonove auto , so zaradenym prevodovym stupnom,a 4x4? s tym autom nepohne absolutne nic. kto tomu rozumie, autoelektrikar, urcite bude vediet, ako to opravit aj na ulici.
buchač
21.11.10,16:47
hladam odbornika na audi a8
dostal som defekt, cca tyzden som na aute nejazdil. Ked som si nasiel konecne cas na auto, zistil som, ze auto sa neda otvorit. Uplne sa mi vybila autobateria. Zamky na aute nemam, koli bezpecnosti a koli zlodejom.
Jedina moznost ako otvorit auto je cez central. Lenze to teraz nefunguje, kedze mam vybitu autobateriu.

Je tu niekto taky, kto mi to pride opravit? Po servisoch jednoducho nemam cas chodit kedze som velmi pracovne vytazeny.

Som z KOSIC

A 8 ....a za týždeň sa batéria vybila ...lebo nič iné , podstatné neuvádzaš .
Alarm až takúto spotrebu energie nemá ...

Ej bisťu ...ale ma prsty svrbia ...

Ozaj , tu na Porade sa to len hemží autoelektrikármi ...
Človeče , veď títo sú v garážach , v servisoch ...love naháňajú od takých ako si Ty , čo čas nemajú ...

Zbehni do
Auto-Gábriel, s.r.o. Košice
Ulica osloboditeľov 70, 040 17 Košice-Barca
IČO: 31 699 090
IČ DPH: SK2020481771
Reg. Okresný súd Košice I.
Vložka č. 5424/V, oddiel Sro

email: mail@gabriel.sk
web: www.gabriel.sk

Otváracie hodiny
Predaj: Po-Pi: 8:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00
Ne: zatvorené
Servis: Po-Pi: 7:30 – 17:30
So-Ne: zatvorené
a vypíš , alebo aj cez net sa dá objednať ...kua ...

http://www.gabriel.sk/sk/main/uvod/index/content/objednavka-do-servisu/

alebo ...


Kontakt
INFO CENTRUM: + 421 55 68 39 111
Odťahová služna NON STOP: +421 905 600 500
mixal1
21.11.10,18:19
vdaka! ale tento servis radsej nie, a som proti odtiahnutiu. udajne sa to da urobit tak ze sa pripoji ina bateria na starter zo spodu auta, cize treba dat predok na zdvihak.