ariame
21.11.10,17:31
Mam v ponuke neake kozmeticke produkty a elekto produkty ktore by som rada skusila ponuknut do obchodov alebo internetovych obchodov. Aky je najlepsie sposob? poslat im email s ponukou? a klasicke obchody, proste vojst dnu a opytat sa ci maju zaujem predavat ten a ten proukt?
terezamaria
21.11.10,17:30
Nemáš nad osobný kontakt. Hneď na mieste vieš, či niečo zoberú, dohovoríš sa na cene a množstve.
Pokiaľ sa Ti tovar zmestí do auta, je potrebné ho mať so sebou, lebo veľa predajcov ho chce hneď. Pokiaľ sa rozhodnú kladne,neradi čakajú.:)
Zoltán Kovács
28.11.10,10:40
Nerob tu samoreklamu...... nie si na inzertnom portály.
marioselecky
15.01.11,01:14
zriad si vlastny internetovy obchod. nemusis predavat iba toto ale cokolvek ta napadne. je to investicia ale oplati sa! ja mam maly internetovy obchod na znackove oblecenie a parfemy.. bola to investicia, ale zaraba si na seba.. som z bb, mame tu super firmu, ktora ti zabezpeci este aj reklamu! http://www.web2sky.sk/ ak cokolvek budes potrebovat, napis mi spravu :)
dragan.michal
15.01.11,09:51
ty kokso si to zobral vo velkom style a za par minut zaspamoval celu poradu :) kde su administratori? inokodedy staci jeden link a je pruser a tento tu spamuje a nic sa nedeje?
blavaciko
15.01.11,14:49
bolo to v noci