Dada175
22.11.10,06:33
Dobrý deň, rada by som sa informovala, ako je to s uznaním vychovávateľstva v MŠ. Mám ukončenú SPgŠ- predškolská pg, VŠ- bakalárske štúdium vychovávateľstvo a Mgr. štúdium sociálna pg. Pracujem ako učiteľka MŠ 20 rokov. Som zaradená v 9. platovej triede, ale ako nekvalifikovaná. V roku 2010 bolo uznané vychovávateľstvo a 10 rokov praxe učiteľky MŠ ako postačujúce pre prácu učiteľky- splnenie kvalifikácie. Bc. štúdium vychovávateľstva nepostačuje na tu istú prácu a uznanie kvalifikácie? Ide mi o uznanie 9. platovej triedy- ako kvalifikovaná, aby som mohla zbierať kredity na další postup. Ďakujem. :)
zdenka131
22.11.10,10:32
Dada175
22.11.10,17:33
Veď práve o to mi ide, tie vyhlášky som si preštudovala a podľa nich je vychovávateľstvo na strednej škole platné, ale na VŠ nie- pripadá mi to trocha nefér. Neviem kam by som sa tým ešte mohla obrátiť. Ďakujem.
zdenka131
22.11.10,18:29
Veď práve o to mi ide, tie vyhlášky som si preštudovala a podľa nich je vychovávateľstvo na strednej škole platné, ale na VŠ nie- pripadá mi to trocha nefér. Neviem kam by som sa tým ešte mohla obrátiť. Ďakujem.

Na Ministerstvo školstva Ing. Jarmila Belešová, ale mám obavu, že to nepomôže.

E-mail: jarmila.belesova@minedu.sk
Telefón: 02/ 59374452