Stanislav 1975
13.12.10,09:25
ná, ja bych s tebú veru nešla:---:---:---

Ja tiež moc nemusím zarytých antifajčiarov...:D, odkedy nás učitelka za to bila...:D:D:D

sorry Kazu...:D
Ajuška
13.12.10,13:00
Neviem nájsť(alebo sa mi nechce) hladať tému o prednáške ministra. Treba si doniesť aj potvrdzujúci e-mail? alebo ako to bude fungovať?
...prišli mi mailom materiály, ktoré si treba na prednášku vziať... ;) ...to len, ak ste dakto nestihli do mail-schránky nakuknúť......:---...
michelle84
13.12.10,13:17
...prišli mi mailom materiály, ktoré si treba na prednášku vziať... ;) ...to len, ak ste dakto nestihli do mail-schránky nakuknúť......:---...

Ajuška, alebo niekto, kto má materiály, mohli by ste poskytnúť napr. e-mailom materiál ku prednáške? Budem veľmi povďačná ;)
Ajuška
13.12.10,13:32
Ajuška, alebo niekto, kto má materiály, mohli by ste poskytnúť napr. e-mailom materiál ku prednáške? Budem veľmi povďačná ;)
...rada prepošlem... pošli mi v ss-kontakt... ;):--- ...
Kazu
13.12.10,14:51
Ja tiež moc nemusím zarytých antifajčiarov...:D, odkedy nás učitelka za to bila...:D:D:D

sorry Kazu...:D

Joj, Stanko, mne sa za to ani nemusíš ospravedlňovať.:D Ja som nielen zvyknutá, ale odolná aj voči pohľadom pri ktorých aj mlieko skysne :---:---:---
mzdarka renca
13.12.10,14:58
...prišli mi mailom materiály, ktoré si treba na prednášku vziať... ;) ...to len, ak ste dakto nestihli do mail-schránky nakuknúť......:---...

noo, super a ja nemám nainštalovanú tlačiareň:eek:........a fčul čo?
Heni
13.12.10,15:00
nuž, ale nečakala som takú hrubku hneď v oslovení vážených účastníkov prednášky... :eek:

mimotemy prepáčte, nedalo mi... predsa len kancelária ministra trochu reprezentuje nielen ministra...
mzdarka renca
13.12.10,15:01
jedno A-čko, hore dole...:)-ešte si nikdy nemala absenciu?:D

téééda!!!!!:--- ............aj keď všetko je prvý raz:D:D:D ........... tak teraz viem, že má niečo ešte prvý raz čaká:D
Ajuška
13.12.10,15:04
noo, super a ja nemám nainštalovanú tlačiareň:eek:........a fčul čo?
...vytlačím?? ...donesiem?? ...pre Teba... ;):D...
mzdarka renca
13.12.10,15:10
...vytlačím?? ...donesiem?? ...pre Teba... ;):D...

cmuuuuuuuk, ty si moj najsamväčší pokladík:):cool:
mzdarka renca
13.12.10,15:10
to znamená áno ...xixi
Ajuška
13.12.10,15:14
som sa nemusela ani pýtať, že??? ... len mi daj vedieť, či si ich mailom dostala... nech Ti netlačím všetky pixloviny... keď viem, čo v hlave máš....:D:D:D...
ludeko
13.12.10,16:29
Ajuška, pekne prosím, môžeš mi poslať tie spomínané materiály na zajtrajšiu prednášku na email ludeko@pobox.sk, lebo ak došli aj mne, keďže mám registráciu potvrdenú, tak sú na služobnom maile a na ten nemám prístup z domu. A ja si dnes "užívam" dovolenku. Alebo mi ich môže poslať niekto iný, kto ich má a číta môj príspevok. Vopred vďaka. LK
Ajuška
13.12.10,16:40
...poslušne hlásim... vybaveté...:D...
mzdarka renca
13.12.10,16:48
Ajuška, menujem ťa za našu tajomníčku = holku pro všechno:)
Ajuška
13.12.10,16:59
...vo výsluhe prosím... nezabudni, že vo výsluhe... od toho sa to "všechno" odvíja...;):D:D:D...
mzdarka renca
13.12.10,17:04
........ som práve oprskala obrazovku ............. xixixi
ludeko
13.12.10,17:05
Ešte raz "srdečná vďaka" za materiál Ajuška. LK
Dav
13.12.10,19:07
Prajem príjemnú prednášku a príjemné stretko:)
bendo
13.12.10,19:48
Teraz som si prečítala, že tam bude 600 ľudí, ako vás tam nájdem? :eek: Ja nikoho osobne nepoznám :cool:
jacekova
13.12.10,19:50
Teraz som si prečítala, že tam bude 600 ľudí, ako vás tam nájdem? :eek: Ja nikoho osobne nepoznám :cool:


málokto sa navzájom pozná..... treba mať oči na stopkách a všímať si, kde sa "zgrupuje" najviac ľudí :rolleyes:

to bude určite pri našej organizátorke "postretku" ...pri Renči;)
bendo
13.12.10,19:57
No tak Renču budem určite poznať podľa fotky :D:D:D

Snáď sa teda niekde nájdeme :)
lenkak
13.12.10,20:02
Prajem príjemné stretnutie. :)
Kazu
13.12.10,20:06
Teraz som si prečítala, že tam bude 600 ľudí, ako vás tam nájdem? :eek: Ja nikoho osobne nepoznám :cool:


600 ľudí? Vieš aká je to kopa? To musíš nájsť:D A mňa napríklad spoznáš ľahko. Tá čo príde posledná to budem určite ja :---
lenkak
13.12.10,20:08
Zuzka
Teba spoznajú hneď, tak ako ja v Nitre. :D
Renča to isté. Vás sa nedá prehliadnuť. :)
Kazu
13.12.10,20:11
Zuzka
Teba spoznajú hneď, tak ako ja v Nitre. :D
Renča to isté. Vás sa nedá prehliadnuť. :)

No teraz ti neviem :D to mám dvíhať hore nos, alebo sa mám zakrtkovať ?:D:D:D
lenkak
13.12.10,20:22
samozrejme nos hore. :D
buchač
13.12.10,20:36
No teraz ti neviem :D to mám dvíhať hore nos, alebo sa mám zakrtkovať ?:D:D:D

...tri krát som si to prečítal , či dobre vidím ...http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-84-tmi.gif

Ešte aj škulky som si prečistil ...http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-41-whew.gif
mzdarka renca
13.12.10,21:17
............mimochodom tam bude 650 ľudí:D:D
mzdarka renca
13.12.10,21:18
600 ľudí? Vieš aká je to kopa? To musíš nájsť:D A mňa napríklad spoznáš ľahko. Tá čo príde posledná to budem určite ja :---

....si nemysli, vo mne máš vážnu konkurenciu:D
mzdarka renca
13.12.10,21:20
No tak Renču budem určite poznať podľa fotky :D:D:D

Snáď sa teda niekde nájdeme :)

....ale bacha, som sa oholila, takže si predstav túto opicu bez chlpov:D
karpis
14.12.10,05:22
Veľmi ma mrzí že mi to nevyšlo ísť dnes do Blavy ale nabudúce určite. Pozdravujem všetkých
mysimis
14.12.10,15:27
S poľutovaním sa ospravedlňujem za moju neúčasť, čo ma veľmi mrzí......ležím v nemocnici a som z toho smutná.....:mee::mee::mee:
Paula
14.12.10,16:01
S poľutovaním sa ospravedlňujem za moju neúčasť, čo ma veľmi mrzí......ležím v nemocnici a som z toho smutná.....:mee::mee::mee:


Miška, vydržať!!! Len to najsamlepšie Ti prajem, aby sa k dobrému upratalo :).
Zuziana
14.12.10,16:49
Vďaka všetkým stretkujúcim za príjemne strávené popoludnie:)
zk24
14.12.10,17:32
Tie sulance boli fakt super
rodina1
14.12.10,17:54
Milé dievčence a aj chlapci! Som rada, že som vás všetkých mohla spoznať a samozrejme rád je aj +1 :) Príjemne sme sa medzi vami cítili a aj napriek tomu, že som pomerne málo rozprávala, tak teraz už nemôžem rozprávať vôbec (moje hlasivky akosi nezvládli ten "nápor") :eek:, čo zrejme poteší na malú chvíľku môjho manžela. :--- Dúfam, že pri ďalšom stretnutí mi nedá až takú námahu ho prehovoriť, aby sme išli, ako ma to stálo teraz :confused:
veronikasad
14.12.10,18:15
Ahojte, hlásim príchod bez ujmy na zdraví (u nás na stanici je riadna poľadovica).

Bolo mi s vami fajn.
mysimis
14.12.10,18:27
Ja už len ticho závidím......:-(((((
willma
14.12.10,18:42
myšička nezáviď - to je škaredé ;)
jamija
14.12.10,18:52
Ahojček, hlásim príchod.:) Bolo mi s Vami veľmi dobre, spoznala som nových super poraďákov a zase sa môžem tešiť na ďalšie stretkovanie. ;)A tie šúlance boli naozaj super. Aj červené vínko bolo dobré, čo vy na to dievčatá.:D
durisovad
14.12.10,19:29
A co zaujimaveho ste naslychali? Podelte sa aj s nami trosku.
veronikasad
14.12.10,19:31
Joj Dáška, hlavy mám(e) ako melony. Čo by si chcela vedieť ?
Stanislav 1975
14.12.10,19:32
....ale bacha, som sa oholila, takže si predstav túto opicu bez chlpov:D

No neviem,takéto intímnosti ťahať na verejnosť,hmhmhm:D:D:D
Stanislav 1975
14.12.10,19:34
Aj ja ďakujem za pekné stretko, mohlo by to byť aj častejšie a na 3 dni niekde, 1 gin tonic mi bol málo...
Stanislav 1975
14.12.10,19:36
Tie sulance boli fakt super

No ale Zuzanka, máš rest- nabudúce treba prísť skorej...;),ale aspoň som ťa spoznal...;)
bendo
14.12.10,19:37
No hlavne ja mám hlavu ako melón, toľko nových tvári naraz... som rada, že si pamätám ako sa volám ja :D
veronikasad
14.12.10,19:41
No ale Zuzanka, máš rest- nabudúce treba prísť skorej...;),ale aspoň som ťa spoznal...;)
Stano, a kdeže boli tie šúlance, či boli len pre fajčiarov ? S Majkou sme žiadne nevideli.
Stanislav 1975
14.12.10,19:45
Stano, a kdeže boli tie šúlance, či boli len pre fajčiarov ? S Majkou sme žiadne nevideli.

ani ja som žiadne nevidel...-ale dedukujem, že si ich asi objednali na koniec, ked som už aj ja odchádzal,lebo vtedy si objednávali víno...,musel som utekat do družiny po malého...
Stanislav 1975
14.12.10,19:51
už len aby baby z východu( drobeceva a hnedoočka) prišli šťastne domov- idú o hodinku s nočákom...
durisovad
14.12.10,19:59
Veronika, mas plnu schranku SS a dalsia sa neda poslat.
VieraPopluharova
14.12.10,20:30
Ahojte,

konečne sa hlásim i ja, som veľmi rada, že som vás i osobne spoznala, zato patri moje poďakovanie rodinke Jacekových /pozdravujem maleho Samka/, a i všetky kočky, ktoré tam boli osobne, je mi ľuto ako čítam, že som sa minula so zk24:mee:, uprimne poviem, že ráno som ešte rozmýšľala či vôbec v tomto počasí pôjdem, ale som veľmi rada.Ste fajn :):D:)
Aňuška
15.12.10,07:36
Vďaka všetkým stretkujúcim za príjemnú atmosféru a hlavne ďakujem Zuzke (Kazu), ktorá nám ochotne a nezištne zabezpečila bezpečný odvoz aj dovoz.
zk24
15.12.10,08:03
ani ja som žiadne nevidel...-ale dedukujem, že si ich asi objednali na koniec, ked som už aj ja odchádzal,lebo vtedy si objednávali víno...,musel som utekat do družiny po malého...


Sme tak v sukromi si ich objednali, aby nam nikto necumel do taniera a nezavidel :D :D :---:---
hanelie
15.12.10,08:13
moji milí, všetkým Vám ďakujem za príjemné stretko :)
jacekova
15.12.10,08:55
Konečne som sa dostala k PC...
Stretko bolo super, hoci som musela s manželom (+1) odísť skôr, nakoľko sme museli ísť pre Samka.
Ale som rada, že som spoznala kopec poraďákov... konečne viem priradiť k niektorým nickom aj tváre ;)
jacekova
15.12.10,08:56
Ahojte,

konečne sa hlásim i ja, som veľmi rada, že som vás i osobne spoznala, zato patri moje poďakovanie rodinke Jacekových /pozdravujem maleho Samka/

Vierka, som rada, že si prijala ponuku ísť na školenie miesto môjho manžela a ďakujeme za čajík ;)
hnedoočka
15.12.10,08:58
len tak narýchlo.....rýchlik sa nám za Bratislavou pokazil, po 2 hodinách vymenili rušeň, ale my sme to zistili až ráno v Kysaku, keď sme už časovo mali vystupovať.Našťastie sme to prespali.Po stretku sme s Evkou absolvovali zraz s deťúrencami a potom sme sa narýchlo rozhodli pre kultúrny zážitok a spolu s mojim synom sme boli v Novej scéne na muzikál Krysař /ja už po druhý krát/, no vždy sa mi páči.

Mihálova prednáška, aj keď prináša veľa zmien, sa mi páčila...jeho vysvetlenie bolo na vysokej úrovni a som rada, že sme ho mohli pozdraviť a našiel si chvíľku aj pre poraďákov.....:)

Čo sa týka stretka, rada som spoznala nové tváre, bolo ich dosť, tak sa teším na fotečky a s Evkou si budeme objasňovať , kto je kto. Viem, že je predvianočný zhon, ale bolo mi ľúto, že sa mnohí rozišli skoro...u nás , na stretku východ to nehrozí......;) tak nabudúce pozývam k nám....:D

Erzet, vďaka za milú pozornosť, som rada, že som ťa konečne spoznala. Najväčšie DÍK patrí Jarke /jamija/, za skoré ranné privítanie...chúďa dcérka musela ráno skoro vstávať, i za fajnovú nádielku koláčikov, ktoré nám veľmi chutili pri káve.
Rada som spoznala jacekovcov, Stanka, rodinu1, Kazu ,hanely, veronikasad i ostatných , na mená ktorých si v rýchlosti nespomeniem, no teší ma stretnutie s Vierkou Popluharovou,aj keď sme spolu nepodebatovali,ale Vierka, dúfam ,že to najbližšie napravíme......
a teraz ...Hor sa do práce!...
Kazu
15.12.10,09:14
Sme tak v sukromi si ich objednali, aby nam nikto necumel do taniera a nezavidel :D :D :---:---

Ba ste sa báli, že by sme vám ich z taniera vyjedali :D:D:D
zk24
15.12.10,10:40
Ahojte,

konečne sa hlásim i ja, som veľmi rada, že som vás i osobne spoznala, zato patri moje poďakovanie rodinke Jacekových /pozdravujem maleho Samka/, a i všetky kočky, ktoré tam boli osobne, je mi ľuto ako čítam, že som sa minula so zk24:mee:, uprimne poviem, že ráno som ešte rozmýšľala či vôbec v tomto počasí pôjdem, ale som veľmi rada.Ste fajn :):D:)


Vierka, tak my si mozeme dat aj sukromne kaficko, co ty na to? ;)
mzdarka renca
15.12.10,10:52
Tak, aj ja už som konečne doma zo stretka, tiež som rada, že som spoznala nových poraďákov, rada som stretla aj tých čo už poznám, Jarka klasicky nesklamala a bola za Mikuláša:D........ ja s Jankou sme ešte absolvovali vianočné trhy, posedenie v Antik caffe, bola super zábava.... takže ani domenko som nešla:D
Ajuška
15.12.10,11:04
...a taaak skvelé raňajky zamlčíš?? ...teeedaa......;):D...
kaupke
15.12.10,11:09
Tak, aj ja už som konečne doma zo stretka, tiež som rada, že som spoznala nových poraďákov, rada som stretla aj tých čo už poznám, Jarka klasicky nesklamala a bola za Mikuláša:D........ ja s Jankou sme ešte absolvovali vianočné trhy, posedenie v Antik caffe, bola super zábava.... takže ani domenko som nešla:D
Ty brďo : to musela byť prednáška a stretko po nej !!!!!!!! Renči Ty sa hlásiš až včuleky ? Kde si blúdila ? :D:D:D

A vedomosti my ostatní zrušení máme kde ? hm ? :D
veronikasad
15.12.10,11:11
môžeš ticho závidieť, pusu od ministra na hociktorej prednáške nedostaneš ...
kaupke
15.12.10,11:20
Však som bola naštartovaná , a práve ministrov úrad ma zrušil a zhasol mi motor : že nemôžeš ísť , bo už sa nezmestíš , tak si pôjdem pre pusu od ministra až nabudúce ..........
erzet
15.12.10,12:11
Tak, aj ja už som konečne doma zo stretka, tiež som rada, že som spoznala nových poraďákov, rada som stretla aj tých čo už poznám, Jarka klasicky nesklamala a bola za Mikuláša:D........ ja s Jankou sme ešte absolvovali vianočné trhy, posedenie v Antik caffe, bola super zábava.... takže ani domenko som nešla:D

Kedy ste boli v Antik caffe? Ja som bol na stanici o 19:00 hod.
erzet
15.12.10,12:19
moji milí, všetkým Vám ďakujem za príjemné stretko :)
Ty nič nevrav, bola si ako slniečko, stále si odchádzala a krásne prichádzala.
erzet
15.12.10,12:20
Východniarky som odprevadil po Euroveu
mzdarka renca
15.12.10,13:02
Kedy ste boli v Antik caffe? Ja som bol na stanici o 19:00 hod.

no takto ti to neviem z hlavy povedať:D:D:D ...... ale bolo cca niečo po 22.00:cool:
mzdarka renca
15.12.10,13:04
Ty brďo : to musela byť prednáška a stretko po nej !!!!!!!! Renči Ty sa hlásiš až včuleky ? Kde si blúdila ? :D:D:D

A vedomosti my ostatní zrušení máme kde ? hm ? :D

veď v nás, tu na porade, len sa pýýýýýýýýtaj:D:D:D
durisovad
15.12.10,14:00
Veru, mohli by ste sa trosku rozpisat aj o prednaske, nielen o stretavke, aj ked verim, ze ta bola prijemnejsia.
Zdenka 0705
15.12.10,15:48
Dievčence, aspoň nejaké materiály čo ste o nich písali, že prišli mailom nepošlete? Aj ja som zvedavá na zmeny, čo nás čakajú.
Anja111
15.12.10,15:59
Aj ja pridávam poďakovanie za stretko všetkým zúčastneným, (hoci, ešte sa mi priraďovanie mien k tváram aj tak trochu pletie). Bolo však fajn. Som rada, že som mohla absolvovať seminár i stretnutie, aj keď sme sa museli rozlúčiť medzi prvými... A ozývam sa až teraz, lebo akosi nič nestíham. Dnes som sa poflakovala celý deň na alergológii, na reumatológii a tak... Prajem všetkým príjemný večer!
drobeceva
15.12.10,16:04
...niežeby som až teraz dorazila z BA domov, ale pracovné povinnosti skôr nepustili.

Do písmena a do bodky súhlasím s tým, čo už hnedoočka napísala -ináč by som sa musela opakovať.

Iba doplním: zk24-Zuzi, rada by som sa bola opäť s Tebou stretla, ale vieš, stretnutie s deťmi sme si nemohli s hnedoočkou odpustiť;)
Ivantt - aj na Teba som sa tešila, snáď nabudúce:)

P.S.1: akurát si pozerám fotečky - a čuduj sa svetu...všetkých si Vás pamätám:)

P.S.2: Jarka /jamija/ - nedá mi, ešte, nepoďakovať sa za Vaše ranné privítanie v BA. A za každé deko naviac budú na vine Tvoje skvelé koláčiky;)
Zdenka 0705
15.12.10,17:09
A ja ďakujem za bleskovú reakciu Ajuške a Evičke. Ste super. :)
Melnick
15.12.10,18:13
Dievčence a chlapci som doma - šťastná, vzdelaná, plná dojmov a aj pojmov. Rada som Vás nových spoznala a "poznaných" opäť uvidela.
Myslím, že túto rodinnú poraďácku atmosféru má význam udržiavať. Nech ma Porada hocikedy, hocijako vytočí, po takýchto stretnutiach jej to viem vždy odpustiť.:)
bef
15.12.10,18:48
I ja, po trošku oneskorenom návrate domov, všetkých pozdravujem a som veľmi rada, že som sa s Vami stretla a načerpala toľko pozitívnej energie.

Reni vďaka za zorganizovanie milého stretka. :) :) :)
Stanislav 1975
15.12.10,20:18
Dievčence a chlapci som doma - šťastná, vzdelaná, plná dojmov a aj pojmov. Rada som Vás nových spoznala a "poznaných" opäť uvidela.
Myslím, že túto rodinnú poraďácku atmosféru má význam udržiavať. Nech ma Porada hocikedy, hocijako vytočí, po takýchto stretnutiach jej to viem vždy odpustiť.:)

Ozaj odkedy je ružomberok premenovaný na gold coast??? :confused::confused::confused:, nejako som to nepostrehol...:D:D:D
Melnick
15.12.10,20:23
Odvtedy čo pripravujem odchod zo...:---
Stanislav 1975
15.12.10,20:28
Odvtedy čo pripravujem odchod zo...:---

síce nechápem, ale nevadí...:D
Elena Navrátilová
16.12.10,10:57
Ďakujem organizátorke Renče za zorganizovanie a ... všetky Vám ďakujem za príjemnú spoločnosť. <3 Miška ... objatie bude neskôr ale verím že bude <3 ;)
erzet
16.12.10,11:32
Dievčence, aspoň nejaké materiály čo ste o nich písali, že prišli mailom nepošlete? Aj ja som zvedavá na zmeny, čo nás čakajú.
Neviem čo dostali ostatné, ale ja som dostal: Pracovný materiál, kde je kto poistený a vzory tabuliek a to údajne máš.
m.hladka
16.12.10,22:33
A ja to zaklincujem!
Dorazili sme pred chvíľou, ale nie preto, žeby nás niekde zavialo, ale Vianočné trhy a atmosféru v Bratislave sme si nemohli odpustiť.
Všetkým, s ktorými sme sa na stretku samozrejme po prednáške pána Mihála stretli, ďakujeme a veľmi sa vytešujeme, že sa môžeme takto stále viac a viac osobne spoznávať................... je to super
M+M. Hladkovci
Mirica-LV
17.12.10,07:53
nemohol by sem niekto prilepiť materiály pre nás čo sme tam neboli?
Timka1
17.12.10,07:59
nemohol by sem niekto prilepiť materiály pre nás čo sme tam neboli?

v tejto téme sú všetky materiály, ktoré boli na prednáške

http://www.porada.sk/t153918-sp-od-1-1-2011-materialy-z-mpsvar.html
veronikasad
17.12.10,08:00
iba pre drakov
Mirica-LV
17.12.10,08:02
pre ostatných by to nešlo?
draka nemám
veronikasad
17.12.10,08:05
Skús si to pozrieť, včera to kočky skúšali, nešlo im to.
Mirica-LV
17.12.10,08:06
už som skúšala a nešlo to
Tamila
17.12.10,08:07
Veronika má pravdu, nedrakom sa to nedá otvoriť
Stefan2005
17.12.10,08:14
už som skúšala a nešlo to

... dúfam, že to Jozefovi zase nevytknú, že sa jeho materiálu objavili na platenom portáli :rolleyes:.
veronikasad
17.12.10,08:21
Ak bola prednáška bezplatná, nemali by byť uverejnené v DRAK-ovi ...
durisovad
17.12.10,08:59
... dúfam, že to Jozefovi zase nevytknú, že sa jeho materiálu objavili na platenom portáli :rolleyes:.
Asi ani ta bezplatna prednaska nebude celkom bezplatne. Aspon pre tych nie, ktori tam ist nemohli alebo sa nezmestili. No, je to tendencia tejto doby - informacie su drahy tovar.
ola
17.12.10,10:37
Pán minister sa vyjadril, že prednášky budú prebiehať aj v novom roku
cit
"Prednášky ministra Jozefa Mihála na tému - Zmeny v zákone o sociálnom poistení, sú plánované aj na mesiac JANUÁR 2011 a to v mestách Bratislava, Banská Bystrica, Žilina a Košice. Presné termíny a možnosť registrácie bude začiatkom januára. Upútavku a pozvánku nájdete na stránke ministerstva a na facebooku."
zdroj: MPSVaR SR

to znamená, že budú aj materiály ;)

P.S. Renči, vďaka za zorganizovanie "poprednáškového" stretka, bolo super :)
erzet
17.12.10,11:52
Kto che fotky, nech mi napíše cez ss mailovú adresu
Kazu
18.12.10,01:11
A ja to zaklincujem!
Dorazili sme pred chvíľou, ale nie preto, žeby nás niekde zavialo, ale Vianočné trhy a atmosféru v Bratislave sme si nemohli odpustiť.
Všetkým, s ktorými sme sa na stretku samozrejme po prednáške pána Mihála stretli, ďakujeme a veľmi sa vytešujeme, že sa môžeme takto stále viac a viac osobne spoznávať................... je to super
M+M. Hladkovci

Keby som ja išla na prednášku do Košíc tiež by som prišla domov až za tri dni:D
Stanislav 1975
18.12.10,07:13
Keby som ja išla na prednášku do Košíc tiež by som prišla domov až za tri dni:D

To je ešte nič-poznáme aj človeka, čo išiel v šlapkách vysypať koš a prišiel domov až o týždeň...:)
sito
18.12.10,08:07
To je ešte nič-poznáme aj človeka, čo išiel v šlapkách vysypať koš a prišiel domov až o týždeň...:)

Ale, čo, týždeň? Niektorí išli a do dnes neprišli. Ani Štátna Bezpečnosť, ani Kriminálna Ústredňa ich nevypátrala. A ani dnešná Polícia. Kto umí, ten umí. :) :D:D:D ;)
Marína
18.12.10,08:22
Keby som ja išla na prednášku do Košíc tiež by som prišla domov až za tri dni:D
To si píš, Zuzka, že áno.;):) Postieľku už máš pripravenú. Prádlo máš rada kvietkované, prúžkované, ........... či?:confused::---
Marína
18.12.10,08:27
pre ostatných by to nešlo?
draka nemám


už som skúšala a nešlo to
Nie som dračica:D a priložené súbory sa mi dajú otvoriť.;)
Stefan2005
18.12.10,08:44
Nie som dračica:D a priložené súbory sa mi dajú otvoriť.;)

... Evka, ja tiež nie, ale nejdu mi otvoriť :mee: (nemám prístupové práva k požadovanej stránke) - chcel som si stiahnuť doc a xls súbor...
sito
18.12.10,09:37
To si píš, Zuzka, že áno.;):) Postieľku už máš pripravenú. Prádlo máš rada kvietkované, prúžkované, ........... či?:confused::---

S tými dňami, časom je to v poriadku. Ale s postieľkou a odevom to, aj to je zabezpečené, pre istých ľudí, aj na Východe trochu inak. Akurát, že je zvykom na odev im dať jeden pruh, už nie prúžky. Móda a šetrenie preniká všade. A aj všetci šetríme? Len niektorí nešetrne a poznáme to všetci, VŠETCI, len dopad nie je na všetkých rovnaký. PREČO? :);)
Marína
18.12.10,11:57
:D :D :D
Marcel, to nie odev ale prádlo posteľné, chápeš?;):D
Petra Nová
18.12.10,12:23
Hmm ... keby tak naša pani ministerka spravodlivá usporiadala školenia o svojich novelách, tak cestujem za ňou po republike od mesta k mestu.:);)
Stanislav 1975
18.12.10,12:42
... Evka, ja tiež nie, ale nejdu mi otvoriť :mee: (nemám prístupové práva k požadovanej stránke) - chcel som si stiahnuť doc a xls súbor...

šTEFAN , skús heslo- DRAK123 :D:D:D
buchač
18.12.10,13:53
Petra Nová Dnes, 02:23 PM
Hmm ... keby tak naša pani ministerka spravodlivá usporiadala školenia o svojich novelách, tak cestujem za ňou po republike od mesta k mestu.
...hm , asi tak , ako náš najspravopodlejší minister za minulej vlády ...;)

Ten iné školenia organizoval ...stretávky , he ...:rolleyes:
Stanislav 1975
18.12.10,14:02
...hm , asi tak , ako náš najspravopodlejší minister za minulej vlády ...;)

Ten iné školenia organizoval ...stretávky , he ...:rolleyes:

Neviem čo nadávaš na pána H.- každý si občas , ked je príležitosť dáme gram...:D:D:D
Petra Nová
18.12.10,14:05
...hm , asi tak , ako náš najspravopodlejší minister za minulej vlády ...;)
Ten iné školenia organizoval ...stretávky , he ...:rolleyes:
?:eek:!
Kto žije v minulosti, hynie na prítomnosť! PN
buchač
18.12.10,14:21
Petra Nová Dnes, 04:05 PM
Citát:Pôvodca textu príspevku: buchač
...hm , asi tak , ako náš najspravopodlejší minister za minulej vlády ...
Ten iné školenia organizoval ...stretávky , he ...

?!
Kto žije v minulosti, hynie na prítomnosť! PN

He....:D:D:D

Podmienkou koexistencie jedinca druhu Homo sapiens a spoločenstva druhu Canis lupus je zjednotenie akustickej sústavy....;)

V závodoch na spracovanie obilia riadených mytologickými bytosťami je pomerne nízka produktivita práce vyvážená úplnou spoľahlivosťou...:rolleyes:
marjankaj
18.12.10,14:22
To je ešte nič-poznáme aj človeka, čo išiel v šlapkách vysypať koš a prišiel domov až o týždeň...:)

Myslíš, že na vine budú šlapky?:rolleyes:
Stanislav 1975
18.12.10,14:33
Myslíš, že na vine budú šlapky?:rolleyes:

len tak mimotemy- čo si sa nedošiel ukázať na stretko? Nemal som s kým piť gin-tonic...:mad::D
marjankaj
18.12.10,14:42
len tak mimotemy- čo si sa nedošiel ukázať na stretko? Nemal som s kým piť gin-tonic...:mad::D

Myslíš ty gin a ja to_nic?:eek: Ja tonic nemôžem, iba ak by sme si to vymenili.:---
Stanislav 1975
18.12.10,14:48
Myslíš ty gin a ja to_nic?:eek: Ja tonic nemôžem, iba ak by sme si to vymenili.:---

:eek::eek::eek:- tonic je predsa nevhodný len pre deti a tehotné ženy...:D:D:D
marjankaj
18.12.10,14:55
:eek::eek::eek:- tonic je predsa nevhodný len pre deti a tehotné ženy...:D:D:D

A čo z toho na teba platí, keď sa tej výmene tak brániš?:---:---:---
hnedoočka
18.12.10,18:52
len tak mimotemy- čo si sa nedošiel ukázať na stretko? Nemal som s kým piť gin-tonic...:mad::D

len sa nerob....:rolleyes: ...keby si ponúkol, tak nemusíš piť sám....:);)
lenkak
18.12.10,21:49
... Evka, ja tiež nie, ale nejdu mi otvoriť :mee: (nemám prístupové práva k požadovanej stránke) - chcel som si stiahnuť doc a xls súbor...

:eek: škoda, že je to v téme pre "Drakov", ja síce Drak-a mám, ale školenie bolo bezplatné.
Jana Motyčková
18.12.10,22:15
:eek: škoda, že je to v téme pre "Drakov", ja síce Drak-a mám, ale školenie bolo bezplatné.
Chcela som, aby to bolo prístupné pre všetkých, ale som to zle zaradila - tam, kde to je, je sice text prístupný, ale prílohy píšete, že nie, presunúť do časti Voľné info to neviem, skúsim poprosiť Richarda, aby to presunul. Vymazať sa mi to tiež nedá, aby som to znovu nahodila inde.
Doriešim z Richardom a prehodíme to nejako, ale už ho uprostred noci budiť nejdem.
Jana Motyčková
19.12.10,18:23
Melnick
23.12.10,23:39
Dovoľte mi, aby som všetkým Vám a aj Vašim rodinám popriala krásne Vianoce, plné radosti a pokoja.


http://img.cas.sk/img/10/article/454286_vianoce-vianocny-stromcek-ilustracna-fotografia-ilustracne-foto-crop.jpg

Maja