froni1
22.11.10,18:21
Dobrý deň,
chcela by som Vás pekne poprosiť, potrebovala by som preložiť môj životopis do anglického jazyka...poradte mi kto by mi s tým pomohol alebo ak sa tu nachádza niekto kto vie dobre po anglicky poslala by som na mail...
Ďakujem.
ivka70
22.11.10,17:47
mimotemy Naco ti je CV v anglictine, kde s nim chces uspiet, ak si ho nevies sama vytvorit?
Keby si si dala svoj len skontrolovat, este chapem, toto nie ...sorry
froni1
22.11.10,18:15
firma, do ktorej sa uchádzam o miesto má interný jazyk angličtinu, no hľadajú ľudí čo hovoria po fr. alebo nem.j. ...čo ovládam, ale bohužiaľ pre mňa ...požadujú CV tak či tak v anglickom jazyku...
kukučka
22.11.10,18:17
pošli, pomôžem
zk24
22.11.10,18:24
firma, do ktorej sa uchádzam o miesto má interný jazyk angličtinu, no hľadajú ľudí čo hovoria po fr. alebo nem.j. ...čo ovládam, ale bohužiaľ pre mňa ...požadujú CV tak či tak v anglickom jazyku...

No niektoré firmy maju zvlastne praktiky, tiez som na par takých narazila.
Ak nebudes mat nikoho, som ochotna sa na to pozriet...
froni1
22.11.10,18:30
pošli, pomôžem
kam ti to môžem poslať, nechcem to dávať sem...
ďakujem :)
kukučka
22.11.10,18:36
som zvedavá, čo teraz, ak potrebuješ pomoc a nemôžeme si poslať ss, nemienim písať verejne súkromnú adresu, prosím moderátorov o radu pre zmenu ja :rolleyes:
froni1
22.11.10,18:47
oki tak to spravime takto...nie je tam v podstate nič čo by mohli ostatný zneužiť....

Životopis
Meno: ...
Dátum narodenia: ...

Vzdelanie:
2008 Bankový inštitút vysoká škola, Banská Bystrica, zameranie Bankový manažment, externá forma štúdia trvá
2002- 2007 Združená hotelová a obchodná škola, Hotelová akadémia, Liptovský Mikuláš, ukončemie výučný list + maturitná skúška
1993 - 2002 Základná škola Liptovské Revúce

Jazykové znalosti: sloveský jazyk - materinský jazyk
francúzsky jazyk – mierne pokročilý
nemecký jazyk - mierne pokročilý

Pracovné skúsenosti:
Bejouschka s.r.o., Hattalova 21, Bratislava 831 03 01.11. 2009 - PP trvá...
výhradný distribútor pre Slovensko a Poľsko Swarovski šperkov, hodiniek a doplnkov do interiéru, na základe franchisingovej zmluvy.
-asistent predaja v maloobchode, poradenstvo pri predaji, vedenie jednoduchej administrativy obchodu, skladu, reklamacií v programoch Money S3 a CRM.

Swist Post Solutions s.r.o., Púchovská 16, P.O.Box 70, Bratislava 830 05 25.08.2009 – 30.09.2009
poskytuje moderné, efektívne a flexibilné služby v oblasti outsourcingu back-office procesov a digitalizácie dokumentov, počnúc jednoduchými manipulačnými činnosťami s Vašimi dokumentami až po komplexnú administratívnu podporu, optimalizovanie a automatizovanie procesov spracovania dokumentov, pretváranie dokumentov do elektronickej podoby, získavanie údajov z dokumentov a indexácia, klasifikácia a triedenie.
- spolupráca na projekte Smart Box, dohoda o vykonaní práce na dobu určitú, administratívna práca vo francúzskom jazyku, triedenie zásielok, dokumentov, tvorba balíkov služieb pre hotelové zariadenia

Linea Directa Communication, s.r.o., Karadžičova 8/A, Bratislava 821 08 01.07.2009 – 20.08.2009
popredná spoločnosť v oblasti poskytovania služieb priamej komunikácie a starostlivosti o zákazníka. Disponuje najmodernejšími technológiami call centra a kvalitnými, nie len obchodne orientovanými operátormi, čo je základom realizácie mnohých telemarketingových projektov pre spoločnosti z rôznych krajín. Patrí medzi uznávané direct marketingové spoločnosti v strednej a východnej Európe.
- telefonická komunikácia so zákazníkmi, administratívne práce, práca v programe CatPro

Restaurant U Paradisu, Route de la mer, Ghisonaccia 202 40, Corse 01.07.2008 – 12.09.2008
reštauračné zariadenie so zameraním na prímorskú gastronomiu, zmrzlinu a prípravy kvalitnej pizza
- servírka, obsluha, objednávky a následné zúčtovanie zákazníkov

HP Zornička spol. s.r.o., Donovaly 126, 976 39 01.09.2007 – 30.06.2008
penzión Zornička patrí pod záštitu Biskupského úradu Banska Bystrica
- servírka, obsluha zákazníkov v reštauračnom zariadení penziónu, príprava rôznych spoločenských
podujatí, rautov a bufetov, práca s registračnou pokladňou Oberon

Praktické skúsenosti počas školského štúdia:
Glacier du port, 20145 Solenzara, Korzika 01.07.2006 – 15. 09.2006
- servírka v kaviarni špecializovanej na výrobu zmrzliny a palaciniek, pracovný pomer na dobu určitú
Hotel Roc et Fiori***, Bocca del'Oro, 20137 Porto-Vecchio, Corse - France 15.07.2005 – 15.09.2005
- člen Warwick Inernational Hotels, predpríprava špecialít národnej kuchyne
Slovenská koliba, Fontaneallee 55, Wildau 15745 Deutschland 01.07.2004 – 30.08.2004 - penzión spolu s reštauráciou, ktorá Vám ponúka špeciality slovenskej kuchyne, a to len niekoľko kilometrov juhovýchodne od Berlína, obsluha a servis zákazníkov
EURO Building, a.s., Demänovská Dolina 032 51, Jasná 22.12.2003 – 15.01.2004
- práca servírky v dennom bare Junior hotel***
Reštaurácia Pánsky dom, Námestie Andreja Hlinku 43, Ružomberok 034 01
- čašníčka, kuchárka 1 mes., prax
Penzion a reštaurácia Biely dom, Bystrická cesta 57, Ružomberok 034 01
- čašníčka, kuchárka 1 mes., prax

Osobné schopnosti:
vodičský preukaz skup. ´´ B ´´
práca s PC – Internet, MS Office -Word, Excel, Power Point, Outlook
Horec, Oberon, Photoshop - základy, Cadpro, Money S3 - IS, CRM
Attestation de stage en France
vysoké pracovné nasadenie, ochota učiť sa novým výzvam, dochvíľnosť, zodpovednosť a vytrvalosť
kukučka
22.11.10,18:52
to si tu radšej mohla dať dáky neutrálny mail, alebo skype adresu
froni1
22.11.10,19:13
to si tu radšej mohla dať dáky neutrálny mail, alebo skype adresu
to je jedno už , potrebovala by som to čim skôr ...
a sú to všetko viac menej všeobecné veci...takže to nevadí...
ak chceš isť ešte na skype tak mám tam rovnaký nick ako tu...
Chobot
23.11.10,07:24
som zvedavá, čo teraz, ak potrebuješ pomoc a nemôžeme si poslať ss, nemienim písať verejne súkromnú adresu, prosím moderátorov o radu pre zmenu ja :rolleyes:

Vytvoriť nejakú e-mailovú adresu s anonymným názvom trvá možno minútu. Na tú adresu ti potom môže poslať froni email. Kým si nahlasovala tému, mohla si mať tú adresu už vytvorenú. Nemusíš zverejňovať svoj súkromný email, ktorý bežne používaš.

Prečo hľadať problém tam, kde nie je?