Aďka217
22.11.10,19:40
Ahojte, chcela by som začať písať bakalársku prácu, moja téma znie "analýza nákladovej funkcie firmy", len bohužiaľ neviem ako mám začať:mee: nemohli by ste mi poradiť nejakú literatúru, nejaké knihy, ktoré by mi pomohli k danej téme? Ďakujeeem
blazonko
23.11.10,06:03
Odporúčam ti najprv popremýšľať, čo by si tam chcela asi písať. Urob si osnovu a poraď sa o nej s vedúcim BP. Keď to budeš mať, bude sa ti ľahšie hľadať i v knihách. Ja by som trebárs v prvej kapitole popísala všetky typy nákladov, teóriu nájdeš v knihách o účtovníctve alebo podnikovej ekonomike. V druhej kapitole by som už riešila príklady. Na základe tých z kníh si už niečo povymýšľaš.
Aďka217
26.11.10,06:32
Ďakujeeem za radu :-) už som si aj zozbierala nejaké materialy, začnem tými nákladmi ako ste mi poradili....
jacekova
26.11.10,06:54
podľa mňa je naj riešenie zájsť za vedúcim bakalárskej práce. on ti najlepšie poradí, akú ma predstavu, ako by to malo vyzerať... veď tvoja práca bude aj jeho vizitkou...

možno by som si pozrela aj prácu na túto tému niekoho z predchádzajúcich rokov (nie kvôli opisovaniu, ale vzadu je zoznam literatúry)
blazonko
26.11.10,08:47
Ak je možnosť zájsť za vedúcim, tak je to najlepšie. No je pravda, že nie každý vedúci ti to povie. Napr. kamarátke povedal vedúci BP, odkiaľ má čerpať, asi čo tam má písať. Mne to vedúca nepovedala. Najprv som si zostavila osnovu, zaslala som jej ju a čakala som, či mi ju schváli. Taktiež som jej prácu potom zasielala vždy, keď som niečo nové dopísala, upravila.
pepsikova
26.11.10,09:11
beatam
30.11.10,09:09
Prosím o tip na literatúru k bak. práci na tému: Spôsoby výberu daní v SR (vo vzťahu k správcovi dane, jeho územnej a vecnej príslušnosti). Za každú radu vopred ďakujem :)
199013
07.08.11,19:53
prosím o radu ako ma vyzerať koncept bakalárskej práce pozerala som to aj na googli ale absolútne neviem aký z nich je presný a ako mám postupovať momentálne mám napísane asi 20 strán bakalárky ale neviem či je to koncept a taktiež bola by som rada keby mi niekto pomohol z témou neverbálne správanie učiteľa lebo už absolutne neviem pokračovať čerpala som z rôznych zdrojov ale neviem či je to správne .... fakt som zúfala