Richard
16.08.04,09:14
Pekný deň,
rozhodol som sa vyzdvihnúť členov, ktorí propagujú poradu na svojej webstránke formou ikony obsahujúcej text: "aktívny člen propagujúci poradu".
Myslím si, že ak je niekto takto aktívny, treba ho vyzdvihnúť a zároveň sa nejak poďakovať.
Viem, že aj ďalší členovia prispievajú k šíreniu porady, možno inou formou, ale tá nie je tak ľahko kontrolovateľná z mojej strany, takže aspoň tu na tomto mieste Vám chcem rovnako poďakovať.
Povzbudzujem Vás k používaniu referencie, ktorou novo registrovaný člen upozorní, kto ho na poradu odporučil.
juko
16.08.04,18:10
Richard, musím povedať, že som bol milo prekvapený. Dúfam, že to nebudú ostatný členovia "porady" brať negatívne.
rosemary
20.08.04,09:23
Nedá mi,aby som sa s Vami nepodelila o trapas.Poradu milujem, a tak som ju doporučila jednej čerstvej absolventke VŠ. Povedala mi, že ona sa radiť nepotrebuje lebo má červený diplom. Pripadala som si po toľkých rokoch praxe pred ňou ako de...postihnutá. No marná sláva mladým patrí svet.
Viera
20.08.04,09:59
Veď ona sa rýchlo zobudí...

Možno...

A ak nie, tak je jej červený diplom na nič...
juko
20.08.04,12:14
To je sila! Ako napísala Viera, ona sa rýchlo zubudí a naša porada jej bude potom dobrá.:o
vlado7
15.10.04,10:49
Po dvoch dnoch surfovania som objavil Poradu a jedine na nej vzor zakladatelskej listiny k s.r.o. Po prezreti zopar dalsich prispevkov som sa okamzite zaregistroval. Zda sa mi ako super forum pre podnikatelov. Ja prave zacinam a dufam, ze sa tu vela naucim a neskor pomozem aj ostatnym.
luebchenko
15.10.04,11:18
Pokiaľ si zladí zariadenie bytu do červena - môže ho použiť ako vhodný dekoračný prvok, inak.... Ale možno jej krivdíme (slepá závisť). Ja by som jej to priala, aby stíhala aj bez dobrých rád - znamenalo by to totiž, že všetky zákony sú jasné, zrozumiteľné, existuje ich jediný možný výklad.... Nebol by to krásny svet, keby sme nepotrebovali PORADU? Ale o tom už ktosi dielo napísal. Volá sa že "UTÓPIA" http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif. Priatelia, som hrozne rada že vás mám (patetické, ale inak to neviem vyjadriť)

Ľuba
evuša
15.10.04,18:03
No počula som už všeličo, ale aby bol červený diplom z VŠ patent na múdrosť to ešte nikdy. A to nepatrím určite k najmladším členom porady a čo to som vo svojom živote už počula. Mladá dáma ešte asi nepočula to správne slovenské príslovie, že človek sa učí celý život a sprostý zomrie.
M3G
15.10.04,19:23
Tu nám síce nikto nevynadá, že robíme reklamu iným konkurentom, ale na začiatku sa stalo, že Richard nám občas zahviezdičkoval konkurenčné www :)


Ale podľa mňa je to lepšie odhviezdičkované, pretože informácia:

"www.porada.sk je lepšia ako www.********.sk (http://www.********.sk)" je nezrozumiteľná.

Ale informácia:

"www.porada.sk je lepšia ko www.dashofer.sk" je už zrozumiteľná :p
M3G
15.10.04,19:44
Votomtoje.
ekin
15.10.04,20:50
Poradu odporúčam na všetkých stretnutiach s kolegynkami, známymi a hlavne v poslednom období túto adresu udávam "kurzistom", ktorých vyučujem. Túto stránku odporúčam na prečítanie tým, ktorí potrebujú poradiť, aby si mohli utvoriť aj vlastný názor (z mnohých polemík) a postup, ako íst dalej. Verím, že mnoho z mojich poslucháčov uz je tu prihlasených..... Tak ich vítam medzi nami, sú zatial iba začiatočníci, ale ktohovie? O pár mesiacov môžu byť dalej. :)
brm
16.10.04,13:11
ja som sice len "debil" s dvomi maturitami, ale tu duševnu chuderu s cervenym diplomom uprimne lutujem...
M3G
16.10.04,15:40
A môj dedo má doma červených diplomov 6. Veľmi s nimi nevyskakuje, lebo ich dostal od KSČ.
Zuzka
16.10.04,17:04
:D .... M3G to je za 100 bodov
M3G
16.10.04,19:18
:) Vážne ich má.

A ešte má aj stranícke knižky, z ktorých som mu odlepoval známky do svojej zbierky, keď som bol malý. A keď to zistil, bol už našťastie rok 1989...
Zuzka
16.10.04,19:54
:D ... vymieňal si si ich so spolužiakmi ?
M3G
16.10.04,21:03
...spolužiaci chceli, ale ja som nechcel, čo keby dedko na to prišiel a chcel ich vrátiť? Ale asi bolo dobré, že prišiel rok 89, lebo keby prišiel dedko na schôdzu a preukázal sa straníckou knižkou bez známok, asi by ho zavreli :rolleyes:
Ibaka
17.10.04,20:08
Ja som začínajúci SZČO a Porada je pre mňa ako pre kojenca materské mlieko. Všetkým za rady ďakujem a Poradu propagujem medzi priateľmi.
xng
22.10.04,20:33
Ako blesk z jasného neba mi bolo poradené - "už si bola na www.porada.sk"?. Nemala som žiaden konkrétny problém, ale v zúfalstve som otvárala všetky možné a nemožné www. stránky, kde by som sa dopátrala k neakým konkrétnym a praktickým informáciám k všeobecnému prehľadu účtovníka-ekonóma. A bez akéhokoľvek zveličovania môžem povedať, že nič lepšie som nenašla.
ORLEN
18.11.04,09:52
Ja som iba nováčik. Cítim sa tu trochu nesvoja, lebo taký senior member vzbudzuje rešpekt. Nasla som poradu náhodou, ozaj potrebuje viac propagácie.

pekný den
ricij
18.11.04,10:15
Tak ťa vítame medzi nami ORLEN. Mám už síce seniora, ale toho sa nemusíš báť. Senior ešte neznamená múdry alebo neomylný. Porada je veľmi dobrá, je až neuveriteľné, koľko som sa tu naučil. A dúfam, že aj pomohol.
dari1
18.11.04,10:32
ja som poradu objavila nahodou a som velmi, velmi rada, hoci na moje monotematicke zameranie na prispevkovu organizaciu mi zatial nik vela rad nedal, ale posledne dni travim tym, ze mozno to tu niekde je, iba to neviem najst. a samozrejme aktivne propagujem, lebo je tu vsetko pohromade - mzdy, personalne, ucto.... atd.
K tej dame s cervenym - je to pekne, ze ho ma, ale naozaj moze byt iba bytovym doplnkom. v praxi je to o inom.....
ricij
18.11.04,10:46
Nie celkom. Tých, čo majú nábeh na červený diplom, podporujem. Je síce pravda, že na titule nevidieť, či niekto má červený alebo modrý diplom, ale tí, čo majú červený sa pri konkurze do práce radi ním pochvália - dáva im to konkurenčnú výhodu. Takže aj červený diplom je na niečo dobrý.
JAJA11
10.02.05,05:13
Ja som sa o Porade dozvedela na stránkach firmy Dashofer, kde niektorý aktívny člen Porady napísal, že aj tak je Porada najlepšia. Zo zvedavosti som sa išla pozrieť na jej stránky a odvtedy, keď mám chvíľu času tak si prechádzam informácie mojich nových kolegov z Porady. Veľmi sa mi páči tento nápad a gratulujem jeho autorom. Aj ja už hovorím: http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif"Porada je najlepšia"http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif. Odporučila som ju švagrine a dokonca aj auditorke, ktorá o nej už síce počula, ale nemala čas sa na ňu dostať. Teším sa na ďalšie informácie, ktoré tu získam.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
marion
10.02.05,09:38
Informaciu o porada.sk som dostala od jednoho pana auditora, ktory nie je zaregistrovany :-) Som rada, ze nieco take existuje. Pracujem uz piaty rok sama doma na zivnosti a vitam moznost si precitat nazor ostatnych z branze na rozne problemy. Ako tu uz bolo povedane - bolo by utopisticke, keby sa zakony dali vylozit len jednym sposobom. To tak nefunguje, takze vdaka za vase pohlady na problematiku.

Otazka na Richarda - Ako si mozem dat odkaz na svoju stranku? Je tu niekde pripraveny zdrojak s ikonkou?
Richard
10.02.05,10:13
skús si vybrať z nasledovného
http://www.porada.sk/baner.htm
môžem pomôcť pri implementácii a pod.
marion
10.02.05,10:22
Nakoniec som nasla link v nastaveniach aj z mojim cislom. Tak som si tam dala to. marion.sk (http://www.marion.sk/)
darinka100
13.04.05,08:55
Nedá mi,aby som sa s Vami nepodelila o trapas.Poradu milujem, a tak som ju doporučila jednej čerstvej absolventke VŠ. Povedala mi, že ona sa radiť nepotrebuje lebo má červený diplom. Pripadala som si po toľkých rokoch praxe pred ňou ako de...postihnutá. No marná sláva mladým patrí svet.
ak sa čo najskôr nezobudí, tak jej ten červený diplom bude nanič....alebo, žeby nás tu bolo 1000 postihnutých? ...:D:D:D
Jara
13.04.05,10:42
Aj ja som ju našla náhodou a som závisla od porady al. Porady. Myslím, že si zaslúži to velké P. Mám skoro 30-ročnú prax a len jedno môžem povedať aj začínajúci niekedy trafí do čierneho, ale zväčša platí:

Prázdný klas hore hlavu drží, plný padá...

Človek sa učí celý život. No a v dnešnej dobe keď sa každú chvílku niečo novelizuje, veď ani niet času prelúskať všetky zákony a toto je super miesto kde nás niekto drgne, že sa čosi deje a že je nutné čosi stihnúť a poradiť si jeden druhému. No proste Porada je super a nenahradí ju červený diplom.
JanaF
04.05.05,11:37
Ja som sa tu dostala tiez nahodou, ked som hladala podklady k uzavierke a som rada, lebo po dvoch rokoch neaktivnej cinnosti s uctovnictvom mam co dohanat. K cervenym diplom len jedna poznamka, na kazdeho dojde a raz mozno bude hladat ta slecna rady aj tu....:) Tato porada je skutocne na nezaplatenie....:)
terezaka
06.05.05,14:22
Ahojte všetci, ja som sa tu ocitla náhodou v zúfalstve po info...a som užasnutá,že niečo také existuje.V dnešnej dobe,keď každý je skúpi na slovo (moja skúsenosť).Toľko rád a dobrých ľudí s ochotou pomôcť druhým...ďakujem
ondrejvla
06.05.05,14:29
Ahojte všetci, ja som sa tu ocitla náhodou v zúfalstve po info...a som užasnutá,že niečo také existuje.V dnešnej dobe,keď každý je skúpi na slovo (moja skúsenosť).Toľko rád a dobrých ľudí s ochotou pomôcť druhým...ďakujem
Tak vitaj medzi nami, nech sa ti tu páči! Pomôž aj ty svojimi radami ostatným, a za to ďakujem aj za ostatných ĎAKUJEM!
Duša
27.05.05,19:40
Tak ako v reklame milujú bublinky, ja milujem poradu. Objavila som ju náhodou, keď som bola zúfalá z registratúrneho plánu a vidíte, aj registratúra je na niečo dobrá. Odvtedy som tu každý večer. Viete ako fajn padne si "pokecať" s priateľmi pre ženu "na materskej dovolenke"?
veronica
27.05.05,20:51
:D Verím, že Richard ocení aj mňa tým čestným titulom :)..
ladyrs
28.05.05,17:38
Ahojte! Ja som sa sem tiež /aká náhoda!/ dostala náhodou. Na stránke daňového riaditeľstva som objavila link odkazujúci na túto stránku. Bolo to asi pred 2 týždňami. Odvtedy som tu tak často, ako môžem. Čítam si aj staršie príspevky. PARÁDA. Je to tu super.