SLAVKA.H
24.11.10,08:11
Ahojte, mám taký dotaz.
V 4/2009 sme s revíznym technikom uzavreli DoPČ a v ten mesiac mu aj na základe odpracovaných hodín bola vyplatená odmena. Od toho času doteraz však už nič pre nás nerobil a uvedená dohoda nie je ukončená. Každý mesiac ho mám vo výkazoch s 0 mzdou. Je to v poriadku, môžem tohto človeka evidovať v stave bez mzdy neobmedzený čas?
Ide o to, že spoločnosť potrebuje vykazovať že má v stave aj revízneho technika.
Ďakujem za pomoc. :)
Timka1
24.11.10,07:20
upresni či máte sním DoVP alebo DoPČ, nakoľko v názve témy je uvedená DoVP a v otázke DoPČ

DoVP je vymedzená výsledkom, uzatvára sa na jednorázovú činnosť,

DoPČ sa uzatvára na opakujúcu sa príležitostnú činnosť je vymedzená druhom práce, nevadí ak je v niektorom mesiaci nula
Tweety
24.11.10,07:27
Ahojte, mám taký dotaz.
V 4/2009 sme s revíznym technikom uzavreli DoPČ a v ten mesiac mu aj na základe odpracovaných hodín bola vyplatená odmena. Od toho času doteraz však už nič pre nás nerobil a uvedená dohoda nie je ukončená. Každý mesiac ho mám vo výkazoch s 0 mzdou. Je to v poriadku, môžem tohto človeka evidovať v stave bez mzdy neobmedzený čas?
Ide o to, že spoločnosť potrebuje vykazovať že má v stave aj revízneho technika.
Ďakujem za pomoc. :)
Musíš postupovať podľa toho, na aké obdobie je tá zmluva uzatvorená, ale mám taký dojem,že je to duplicita.
http://www.porada.sk/t150314-p7-dohoda-o-pracovnej-cinnosti.html#post1563244