PTB
24.11.10,13:50
Zdravim vsetkych,

planujem kupit lodku v Anglicku, ktora sa predava zaroven aj s privesnym vozikom. V UK neexistuje evidencia motoroveho vozidla pre male privesne voziky, jednoducho sa na zadnu cast pripevni znacka auta, ktore dany privesny vozik taha.
Preto prosim ludi, ktori mi vedia poradit o odpoved na otazky:
1. Da sa takyto privesny vozik (bez povodnej evidencie) prihlasit v SR? Ak ano, aky je postup a potrebne doklady?
2. Ake doklady je potrebne vybavit pri dovoze? (Docasne znacky asi nebudu pridelene v UK, kedze sa tam pre privesne voziky samostatne znacky nevydavaju).

Dakujem.
buchač
24.11.10,13:09
Zdravim vsetkych,

planujem kupit lodku v Anglicku, ktora sa predava zaroven aj s privesnym vozikom. V UK neexistuje evidencia motoroveho vozidla pre male privesne voziky, jednoducho sa na zadnu cast pripevni znacka auta, ktore dany privesny vozik taha.
Preto prosim ludi, ktori mi vedia poradit o odpoved na otazky:
1. Da sa takyto privesny vozik (bez povodnej evidencie) prihlasit v SR? Ak ano, aky je postup a potrebne doklady?
2. Ake doklady je potrebne vybavit pri dovoze? (Docasne znacky asi nebudu pridelene v UK, kedze sa tam pre privesne voziky samostatne znacky nevydavaju).

Dakujem.
Myslím si , že tu je toho neúrekom ...
http://www.minv.sk/?informacie-6
misomiso
30.11.10,20:27
A nebude mat vozik a Anglicka oje na opacnej strane? :)
dolfort
02.12.10,17:35
Spočítaj si, či náhodou výroba takého vozíka na Slovensku vo firme čo vozíky vyrába a dá ti naňho papiere, nevyjde lacnejšie než cena za prihlásenie anglického vozíka. Môj odhad, pokiaľ nekupuješ jachtu, custom vozík na loďku môže stáť tak 2000 eur, záleží. Daj do googla a máš výrobcov plno.

Ako napísal Piťko-amater, ak nepoznáš správnych ľudí, tak si nohy po kolená zoderieš po úradoch, osiveješ a o nervy bezpečne prídeš. Nehovoriac o obálkach, bez tých to asi v našej krajine nepôjde.

S anglánmi sa dohodni nech ti loďku predajú bez ich vozíka.