ataner
25.11.05,07:27
ahojte poraďáci, vie mi niekto poradiť ako osloviť dodávateľa piva, aby som mala všetky výhody ktoré je možné od neho získať, keď budem predávať jeho sortiment.(poháre, reklamu, obrusy, slnečníky, pípu ...)
Prosím kto má skúsenosť nech pomôže. Už teraz vám moc ďakujem!
Manual
25.11.05,06:36
ahojte poraďáci, vie mi niekto poradiť ako osloviť dodávateľa piva, aby som mala všetky výhody ktoré je možné od neho získať, keď budem predávať jeho sortiment.(poháre, reklamu, obrusy, slnečníky, pípu ...)
Prosím kto má skúsenosť nech pomôže. Už teraz vám moc ďakujem!
Ja by som sa vybral osobne za dodávateľom a predniesol mu vlastný zámer, oboznámil ho s miestom podnikania, predpokladaným obratom atď. Samozrejme by som mu dal k nahliadnutiu ŽL alebo koncesiu. A na základe týchto skutočností by som ho požiadal o reklamné prednety ktoré spomínaš aby si on robil reklamu vlastného výrobku. On už nejak zareaguje a povie, čo a ako máš dať na papier aby to bolo v súlade s jeho predstavami. Konkurecia je veľká a každý ďalší odberateľ je pre neho dobrý. Asi tolko.
Pekný deň želám...
lenkak
25.11.05,18:53
Je to zložité, reklamné predmety sa ťažko vybavujú, ale dá sa dohodnúť, že budeš odoberať pivo len u neho a za určitý počet odobratých pív si vieš vybrať niečo z reklamných predmetov. Ale pípu a slnečník sa dá zohnať, ale až pri podpisovaní zmluvy a v nej presnejšie stanovené podmienky. Horšie je to s obrusmi a pohármi.