lungren
25.11.10,18:05
som nadseny ze je tu konecne firma co mi dala monost si zarobit peniaze ,aj ja som patril medzi tych co vahali ale teraz som spokojny hned za prvy mesiac som zarobil 920Eur !!!!A viete kde som robil chybu ?? veril som kecalkom na nete aj na tejto stranke a nezistoval som zdroj -.cloveka ktory to napisal .....

A viete aky bol zdroj ??Jeden študentik co nevie čo je referenčny marketing a isete to odradilo ja vas a taksom sa rozhodol napisat tento oznam .
Neverte !!!co sa pise na nete !!.pre vas nech je smerodatne či ma firma povolenie a registraciu v NBS ved predsa to je autorizovany zdroj ,a nie neake pokecove diskusne forum !!! pol roka som sa bal a za pol roka moja kamoska co do toho sla zarobila 7000eur ktore som mohol mat ja ja -ale zarobim aj ja toho sa nebojimm.Chcem len povedat ze je to ferova akciova spolocnost to znamena ze ziadna s.r.o ktors by zduchla je na trhu 15 rokov !!!
ak si chcete zarobit nech sa paci vstupte !!
A ten co neveri nech mi napise mail a ja mu dam tel a rad vysvetlim .
A este cosi :je to jedina firma kde si setrite na dochodok a oni vam davaju moznost si nan zarobit takze aby ste to neplatili z vlastneho vrecka ....

Super vec poplatil som si dlhy a zarabam,
ak mate otazky rad odpoviem ale na normalne otazky a nie voloviny nejdem nikoho nasilu presviecat ja realne zarabam ,môžete si aj len privirabat je to len na vas
a ešte čosi :ked sa rozhodnete do toho ist necakajte kym si nenajdete ludi to som robil aj ja a viete co sa stalo nikoho som neoslovil ,urobte rozhodnutie a ludi najdete verte mi tak ako ja

JE TO SKVELA PRILEZITOST AKO SI ZAROBIT VIAC A NENEAROCNE A ZAROVEN SI SETRIT


SUPER SUPER SUPER ,ak vam niekto povienieco ze je zle vzdy si zistite zdroj a nie len tak sa splasit ja v IFP som !!!
moj mail na otazky :super.biznis@gmail.com
Xanti
25.11.10,17:11
Wau ,
to je tak super, normálne Ti žerem z ruky.

Klikám za vyriešené, lebo táto samoreklama nič nerieši.
lungren
25.11.10,17:14
rieši lebo vela sa o ifp popisalo lzi
Petra Nová
25.11.10,17:14
Kremienok je tu znovu, chýba už len Chocholúšik.;)
profesional
25.11.10,17:26
Vyzerame tu vsetci ako Debili?

Pocuj, ty co vzdy zalozis novy nick a napises tu temu v ktorej opisujes genialitu IFP - vsetkych to tu odpudzuje. Kazdy co ma aspon nieco v hlave vidi ze je to jeden a ten isty clovek.
Tym co robis urazas inteligenciu uzivatelov porady. A poviem ti ze nikoho tym takto do svojho kosiara neziskas.

A bohuzial, matematika je jasna. Na to aby jeden zbohatol, musi vacsie mnozstvo ludi prerobit. Prepac ale je to tak.

K tomu NBS vyda dnes licenciu kazdemu kto splni zakladne formalne podmienky. A tie su este stale pomerne jednoduche.

Co tak nabuduce ked zase zalozis dalsiu temu, napisat nieco nove a nekopirovat proste iba to co si uz pisal?
Nech sa pobavim na niecom novom, lebo uz je to trapne.
arizona
25.11.10,17:28
...

sa rozhodol napisat tento oznam...

Neverte !!! co sa pise na nete !!.



drzim sa tvojej rady :---
neverim, ze si sa sem na PORASDU prihlasil iba preto,aby si sa podelil so svojou radostou a nie z inych dovodov...;););)

klikam na vyriesene :mad: