zuzanella
25.11.10,20:13
potrebujem poradiť. s priateľom sme asi pred dvoma rokmi kupili byt.jednu časť zaplatil on prostrednictvom uveru a druhu zaplatili moji rodicia.teraz nastala situacia,ze sme sa rozisli.mame spolu dcerku.v katastri je zapisany len on ako majitel bytu.moze ma z bytu vyhodit?ake ma prava?prosim poradte.dakujem vemi pekne
andiablo
25.11.10,19:22
pokiaľ nemáš žiadny relevantný dôkaz zmluvu alebo bankový prevod tak áno môže . Ostatné je len súde ako sa rozhodne. AK SI TAM MALA TRVALý POBYT MUSí TI ZABEZPEčIť NáHRADNé BýVANIE
verkaz
25.11.10,19:48
Rýchlo to rieš na súde. Dúfam, že máš doklady o tom, že polovicu platili Tvoji rodičia. Bohužiaľ je byt na LV napísaný na Tvojho priateľa, takže Ty nemáš nič.
bubkoch
25.11.10,20:03
pokiaľ nemáš žiadny relevantný dôkaz zmluvu alebo bankový prevod tak áno môže . Ostatné je len súde ako sa rozhodne. AK SI TAM MALA TRVALý POBYT MUSí TI ZABEZPEčIť NáHRADNé BýVANIE

somarina, trvaly pobyt nema nic spolocne s povinnostou zabezpecit nahradne byvanie
Stanislav 1975
25.11.10,20:08
pokiaľ nemáš žiadny relevantný dôkaz zmluvu alebo bankový prevod tak áno môže . Ostatné je len súde ako sa rozhodne. AK SI TAM MALA TRVALý POBYT MUSí TI ZABEZPEčIť NáHRADNé BýVANIE

Presne ako vravi bubkoch-dneska uz je trvaly pobyt VELKE NIC,je to uz len cisto informativna zalezitost,nic viac.