jano.stary
26.11.10,20:51
Chcem sa spytat, ci som spravne pochopil zakonnik prace:

Existuju iba dva druhy prace nadcas:
- praca nadcas
- pripadna praca nadcas

Za pripadnu pracu nadcas sa neplati, za pracu nadcas sa plati.

Da sa nariadit praca nadcas.

Pripadna praca nadcas sa neda nariadit. /pretoze sa za nu neplati/

spravne?
KEJKA
26.11.10,19:57
tak tomu nerozumiem...v ktorom § si to našiel?
ja nadčasom rozumiem takto:
nariadiť sa môže 150 hod nadčasov za rok, a na ďalších 250 hodín sa dá dohodnúť - teda musia súhlasiť obe strany.
každý nadčas sa musí zaplatiť, ak zaň zam-ec nedostane náhradné voľno.
tikka
26.11.10,23:58
tak tomu nerozumiem...v ktorom § si to našiel?
ja nadčasom rozumiem takto:
nariadiť sa môže 150 hod nadčasov za rok, a na ďalších 250 hodín sa dá dohodnúť - teda musia súhlasiť obe strany.
každý nadčas sa musí zaplatiť, ak zaň zam-ec nedostane náhradné voľno.


este je mozne v pracovnej zmluve dohodnut, ze mzda je dohodnuta uz aj so 150 hod nadcasov za rok .... vtedy sa za tieto nadcasy neplati, teda plati, ale nie extra. Zakonom je vsak vymedzena urcita skupina ludi, s ktorymi sa to moze dohodnut -- zamestnavatelia to vsak samozrejme obchadzaju.. s radostou :)
Llívia
27.11.10,00:20
Áno, s radosťou to obchádzajú, preto máme na Slovensku najviac vedúcich pracovníkov, ktorí ani len netušia, že sú vedúcimi pracovníkmi :cool:
jano.stary
27.11.10,11:15
este je mozne v pracovnej zmluve dohodnut, ze mzda je dohodnuta uz aj so 150 hod nadcasov za rok .... vtedy sa za tieto nadcasy neplati. Zakonom je vsak vymedzena urcita skupina ludi, s ktorymi sa to moze dohodnut -- zamestnavatelia to vsak samozrejme obchadzaju.. s radostou :)


zamerne som otazku polozil jednoducho, ale radsej to este doplnim...

naozaj moze byt dohodnute v zmluve ze za PRIPADNU pracu nadcas sa neplati, to mam aj ja, to su tie minuty/hodiny naviac co kazdy mesiac THP pracovnici nechavaju gratis firme...

ale ak mi nadriadeny posle e-mail, ze mi nariaduje pracu nadcas, musim podla ZP posluchnut ale potom to MUSIA zaplatit, to uz nie je pripadna praca nadcas

a aj manazeri to maju inak, oni maju v zmuve ze za plat musia robit ako mukli, oni pripadnu pracu nadcas v zmluve nemaju

treba si precitat ZP, preto som to sem dal aj s otazkou ci nahodou ja nechapem zle jeho text, verim ze nie, staci ak si date vyhladavat klucove slovo "pripad" /zaklad slova moze mat rozne koncovky/
Llívia
27.11.10,17:15
zamerne som otazku polozil jednoducho, ale radsej to este doplnim...

naozaj moze byt dohodnute v zmluve ze za PRIPADNU pracu nadcas sa neplati, to mam aj ja , to su tie minuty/hodiny naviac co kazdy mesiac THP pracovnici nechavaju gratis firme...Skôr máš v zmluve uvedené, že mzda je dohodnutá už s prihliadnutím na prípadnú prácu nadčas. Ak nemáte kolektívnu zmluvu, resp. nemáte to dohodnuté v kolektívnej zmluve, tak môže byť mzda takto dohodnutá len s vymedzeným okruhom zamestnancov
§ 121 Mzda za prácu nadčas
(2) Zamestnávateľ môže v kolektívnej zmluve dohodnúť okruh zamestnancov, s ktorými je možné dohodnúť, že vo výške mzdy bude zohľadnená prípadná práca nadčas, najviac však v úhrne 150 hodín ročne. Zamestnávateľ, ktorý nemá v kolektívnej zmluve dohodnutý okruh zamestnancov podľa prvej vety, môže písomne dohodnúť s vedúcim zamestnancom, so zamestnancom, ktorý vykonáva koncepčné, systémové, tvorivé, metodické alebo obchodné činnosti, riadi, organizuje alebo koordinuje zložité procesy alebo rozsiahle súbory veľmi zložitých zariadení, že vo výške mzdy bude zohľadnená prípadná práca nadčas, najviac však v úhrne 150 hodín ročne. V týchto prípadoch zamestnancovi za prácu nadčas nepatrí mzda vrátane mzdového zvýhodnenia za prácu nadčas podľa odseku 1 a nemôže za túto dobu čerpať náhradné voľno.

ale ak mi nadriadeny posle e-mail, ze mi nariaduje pracu nadcas, musim podla ZP posluchnut ale potom to MUSIA zaplatit, to uz nie je pripadna praca nadcas
Ak máš v pracovnej zmluve uvedený to, čo je vo vyššie citovanom §, tak ti prácu nadčas nemusia zaplatiť.
Zákonník práce § 97 Práca nadčas
(1) Práca nadčas je práca vykonávaná zamestnancom na príkaz zamestnávateľa alebo s jeho súhlasom nad určený týždenný pracovný čas vyplývajúci z vopred určeného rozvrhnutia pracovného času a vykonávaná mimo rámca rozvrhu pracovných zmien.
Prípadnú prácu nadčas ti zamestnávateľ nenariadi? :rolleyes: Nariadiš si ju sám bez vedomia zamestnávateľa? To sa len hráš so slovíčkami.

a aj manazeri to maju inak, oni maju v zmuve ze za plat musia robit ako mukli, oni pripadnu pracu nadcas v zmluve nemaju Chcela by som vidieť prac. zmluvu, kde je uvedené, že zamestnanec musí makať ako mukel :rolleyes:

treba si precitat ZP aj komentáre je dobré čítať, aj sa snažiť porozumieť prečítanému :rolleyes:, preto som to sem dal aj s otazkou ci nahodou ja nechapem zle jeho text, verim ze nie, staci ak si date vyhladavat klucove slovo "pripad" /zaklad slova moze mat rozne koncovky/
V texte.
veronikasad
27.11.10,17:18
Lívia, skús prosím zmeniť farbu písma v odpovedi - tá ružovofialová sa velmi zle číta ...
jano.stary
27.11.10,19:58
Livia, presne o to ide, hra so slovickami. Sama si nasla ze ZP pozna pripadnu pracu nadcas. Ved to hovori sama podstata - pripadna praca. Ta sa nenariaduje. Nariaduje sa iba praca nadcas. Pripadna praca nadcas je ked necham na konci mesiaca nejake hodiny firme, nie? Aj ZP je zakon, treba ho dordziavat, ci nie? Naco potom ZP tvrdosijne "pozna" termin "pripadna praca nadcas"?
veronikasad
27.11.10,20:01
Livia, presne o to ide, hra so slovickami. Sama si nasla ze ZP pozna pripadnu pracu nadcas. Ved to hovori sama podstata - pripadna praca. Ta sa nenariaduje. Nariaduje sa iba praca nadcas. Pripadna praca nadcas je ked necham na konci mesiaca nejake hodiny firme, nie? Aj ZP je zakon, treba ho dordziavat, ci nie? Naco potom ZP tvrdosijne "pozna" termin "pripadna praca nadcas"?
Máš v pracovnej zmluve čarovnú formulku pri svojom plate v zmysle § 121 odst. 2 Zákonníka práce ?
Llívia
27.11.10,20:22
Veronikasad, to je moja farba :D
Zmenila som to na modrú, neviem, či sa to bude teraz lepšie čítať.
veronikasad
27.11.10,20:27
Je to lepšie, ďakujem.
Llívia
27.11.10,20:42
Aký máš podklad? Mám modrý a mne sa na ňom tá farba číta dobre.
veronikasad
27.11.10,20:43
Teraz je to v poriadku - modrá na modrom. Tá ružová splývala s podkladom.
Llívia
27.11.10,20:48
Livia, presne o to ide, hra so slovickami. Sama si nasla ze ZP pozna pripadnu pracu nadcas. Ved to hovori sama podstata - pripadna praca. Ta sa nenariaduje. Nariaduje sa iba praca nadcas. Pripadna praca nadcas je ked necham na konci mesiaca nejake hodiny firme, nie? Aj ZP je zakon, treba ho dordziavat, ci nie? Naco potom ZP tvrdosijne "pozna" termin "pripadna praca nadcas"?
Je to tvoja hra so slovíčkami. Nehľadaj za tým niečo, čo tam nie je. Prípadná práca nadčas je to isté ako práca nadčas. Myslím si, že tým slovíčkom "prípadná" sa snažili zákonodarci zdôrazniť, že je to práca vykonáva výnimočne.
Ak máš v pracovnej zmluve zakotvené, že v tvojej mzde je dohodnutá aj mzda za nadčas, nevytrieskaš zo zamestnávateľ ani cent na príplatkoch (do 150 hod./ročne) za prácu nadčas, ani za prípadnú prácu nadčas. Koniec.
tikka
28.11.10,00:08
Je to tvoja hra so slovíčkami. Nehľadaj za tým niečo, čo tam nie je. Prípadná práca nadčas je to isté ako práca nadčas. Myslím si, že tým slovíčkom "prípadná" sa snažili zákonodarci zdôrazniť, že je to práca vykonáva výnimočne.
Ak máš v pracovnej zmluve zakotvené, že v tvojej mzde je dohodnutá aj mzda za nadčas, nevytrieskaš zo zamestnávateľ ani cent na príplatkoch (do 150 hod./ročne) za prácu nadčas, ani za prípadnú prácu nadčas. Koniec.

suhlasim s Liviou.
Tie slovicka treba ale ozaj spravne pochopit, ako to zakonodarcovia mysleli. O tom celom sa vacsinou porada toci.

Zakonnik prace pozna len "pracu nadcas". Ina tam nie je definovana, toho sa treba drzat. Praca nadcas je zamestnavatelom nariadena alebo s jeho suhlasom vykonavana. Pripadnou pracou nadcas, je teda praca nadcas, ktoru ti zamestnavatel moze "pripadne" nariadit (v pripade, ak je to potrebne), alebo "pripadne" povolit (napr. ostanes v praci dlhsie, aby si nieco dokoncil ap), ale aj nemusi (v pripade, ak to potrebne nie je a ani ty neostanes po cely rok v praci dlhsie). Tym je vysvetlene slovicko pripadny.

Ak mas so zamestnavatelom dohodnutu mzdu s prihliadnutim na pripadnu pracu nadcas v uhrne najviac 150 hodin (zaujimave inak - vsetci zamestnavatelia vyuzivaju toto maximum:)), tak ak nejaku pracu nadcas nevykonas pripadne aj vykonas do 150 hodin, vyplatenu dostanes tuto mzdu. Tzn. ani koruna navyse.

(Inak, ak tych 150 hodin nadcasov neodpracujes, tak akoze stratovejsi by mal byt tvoj zamestnavatel, lebo on ti akoze dal mzdu "logicky vyssiu" uz aj s nadcasmi - ktore si ty neodpracoval. V praxi to vsak zas len vyzera inac, lebo zamestnavatel ti realne do mzdy nic navyse neprihodi, len chce, aby si za rovnaku mzdu odpracoval viac a on nemusel viac platit.)

Osobne odporucam, ak sa da, taketo nadcasy kompenzovat tak, ze z prace niekedy odides skor. Tak sa tvoj pracovny cas vyrovna na pracovny cas bez nadcasov.
jano.stary
28.11.10,06:50
vdaka za nazory, skusim sa asi este spytat pravnika...

stale neverim tomu, ze existuje "nariadena pripadna praca nadcas"

niekto tu pisal ze Zp to nepozna, ale ZP vyslovene rozlisuje a pozna tie dva pojmy: pracu nadcas a pripadnu pracu nadcas
veronikasad
28.11.10,09:28
vdaka za nazory, skusim sa asi este spytat pravnika...

stale neverim tomu, ze existuje "nariadena pripadna praca nadcas"

niekto tu pisal ze Zp to nepozna, ale ZP vyslovene rozlisuje a pozna tie dva pojmy: pracu nadcas a pripadnu pracu nadcas
Neodpovedal si na otázku, ktorú som ti položila v prísp. č. 9. Je tvoj mesačný plat stanovený vrátane 150 hod. práce nadčas (ročne)?
tikka
28.11.10,15:09
vdaka za nazory, skusim sa asi este spytat pravnika...

stale neverim tomu, ze existuje "nariadena pripadna praca nadcas"

niekto tu pisal ze Zp to nepozna, ale ZP vyslovene rozlisuje a pozna tie dva pojmy: pracu nadcas a pripadnu pracu nadcas

mozes, to tu prosim ta vlozit, kde ZP vyslovene rozlisuje a pozna tie dva pojmy: pracu nadcas a pripadnu pracu nadcas? Bolo by fajn poznat, z coho vychadzas ty, ale uprimne..

(zatial z mojich poznatkov ZP pouziva pracu nadcas, ktoru definuje a potom ju pouziva v roznych suvislostiach)
Adiks
29.11.10,12:29
vdaka za nazory, skusim sa asi este spytat pravnika...

stale neverim tomu, ze existuje "nariadena pripadna praca nadcas"

niekto tu pisal ze Zp to nepozna, ale ZP vyslovene rozlisuje a pozna tie dva pojmy: pracu nadcas a pripadnu pracu nadcas
Nie je hriechom nevedieť všetko. Ale zotrvávať v omyle, napriek tomu, že bol odborne a kompetentne vyvrátený je znakom tvrdohlavosti.
tikka
29.11.10,14:27
:)
jano.stary
29.11.10,17:55
Neodpovedal si na otázku, ktorú som ti položila v prísp. č. 9. Je tvoj mesačný plat stanovený vrátane 150 hod. práce nadčas (ročne)?


moj plat ma zaratane 150hod za pripadnu pracu nadcas

dal som to pravnikovi, slubil, ze sa pozrie do judikatury, pretoze ZP nedefinuje co je pripadna praca nadcas iba ten termin pouziva

ked sa dozviem viac, dam vediet

PS: ktosi tu napisal ze som tvrdohlavy, to nie je pravda, precitajte si naozaj ZP alebo vyhladavajte termin koren slova "pripad", ja sem nebudem nic vkladat

zdravim
veronikasad
29.11.10,19:12
moj plat ma zaratane 150hod za pripadnu pracu nadcas

dal som to pravnikovi, slubil, ze sa pozrie do judikatury, pretoze ZP nedefinuje co je pripadna praca nadcas iba ten termin pouziva

ked sa dozviem viac, dam vediet

PS: ktosi tu napisal ze som tvrdohlavy, to nie je pravda, precitajte si naozaj ZP alebo vyhladavajte termin koren slova "pripad", ja sem nebudem nic vkladat

zdravim
Pokial si podpísal takúto pracovnú zmluvu, tak ti nepomôže ani 10 právnikov ...
Doplň ešte prosím svoju funkciu, či to nie je v rozpore so Zákonníkom práce.
1gabika1
25.11.11,15:18
Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať ohľadne práce nadčas. Môj priateľ pracuje vo firme, kde majú trojzmennú prevádzku. Nočná smena nastupuje v nedeľu o 22 a tým pádom má v piatok ráno odpracovaný týždenný pracovný čas. Nemajú žiadny rozpis ako kto má robiť určený do predu a ako budú robiť na ďalší týždeň sa dozvie horko-ťažko v posledný deň práce. Ja sa chcem opýtať, že kedy by mal zamestnávateľ oznámiť, že je potrebné aby zamestnanec pracoval nadčas? Pretože sa nám stalo, že keďže nemal naplánovanú žiadnu prácu nadčas, skončil v piatok ráno nočnú a my sme odcestovali na víkend preč, ale zamestnávateľ mu poobede telefonoval, že je potrebné aby nastúpil na ďalšiu t.j. 6 smenu v tomto týždni, že mu nariaďuje prácu nadčas. Je niekde v zákonníku práce dané, že koľko dopredu sa má zamestnancovi oznámiť práca nadčas????
1gabika1
04.12.11,18:07
Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať ohľadne práce nadčas. Môj priateľ pracuje vo firme, kde majú trojzmennú prevádzku. Nočná smena nastupuje v nedeľu o 22 a tým pádom má v piatok ráno odpracovaný týždenný pracovný čas. Nemajú žiadny rozpis ako kto má robiť určený do predu a ako budú robiť na ďalší týždeň sa dozvie horko-ťažko v posledný deň práce. Ja sa chcem opýtať, že kedy by mal zamestnávateľ oznámiť, že je potrebné aby zamestnanec pracoval nadčas? Pretože sa nám stalo, že keďže nemal naplánovanú žiadnu prácu nadčas, skončil v piatok ráno nočnú a my sme odcestovali na víkend preč, ale zamestnávateľ mu poobede telefonoval, že je potrebné aby nastúpil na ďalšiu t.j. 6 smenu v tomto týždni, že mu nariaďuje prácu nadčas. Je niekde v zákonníku práce dané, že koľko dopredu sa má zamestnancovi oznámiť práca nadčas????
Prosím vie mi niekto poradiť??
Mila123
04.12.11,18:11
ZĽ má povinnosť nahlásiť 2 týždne dopredu, ako má pracovať.......
a pokiaľ viem, nadčas sa nariadzuje, do 150 hod. ročne....