miroslav nemeth
26.11.10,22:33
nakolko nam bol poskodeny rodiny dom mestkym vodovodnym potrubym po prasknuti a nebola nam uhradena skoda, rad by som vedel aka ma byt vzdialenost medzi zakladmy rodineho domu a mestkym verejnym potrubim na zasobovanie pitnej vody.
miroslav nemeth
26.11.10,21:36
aka ma byz vdialenost medzi zakladmi rodineho domu a mestkym vodovodnym potrubim na zasobovanie pitnej vody.
miroslav nemeth
26.11.10,21:40
nakolko nam bol poskodeny rodiny dom mestkym vodovodnym potrubym po prasknuti a nebola nam uhradena skoda, rad by som vedel aka ma byt vzdialenost medzi zakladmy rodineho domu a mestkym verejnym potrubim na zasobovanie pitnej vody.
Petra Nová
27.11.10,14:40
Podľa mňa nie je podstatné to, aká vzdialenosť vodovodného potrubia má byť od domu, ale to, či v Tvojom prípade porucha na potrubí spôsobila poškodenie Tvojho domu. A na túto otázku môže dať odpoveď len znalecký posudok.

Bývalými technickými normami bola táto vzdialenosť určite upravená, pretože tie upravovali takmer všetko, len si treba dať tú námahu a vyhľadať tú príslušnú. Mozno nejkí vodári alebo stavbári to budú vedieť aj z hlavy.:) Len musíš byť trpezlivý.


Inak, túto tému si ani nemohol lepšie "zašiť", aby ju nikto nenašiel.;)