rastik000
27.11.10,16:11
Dobrý deň, za posledný čas som si zisťoval informácie o fotovoltaických článkoch a problematiky s tým spojenej. Pravdou je, že takéto články predstavujú budúcnosť výroby "vlastnej" elektrickej energie a časom ich predaj stúpa, ale stále nie je podľa očakávaní a požiadaviek Európskej únie. Hľadám človeka, ktorý sa aktívne venuje resp. zaujíma o danú problematiku za účelom zvýšenia predaja takýchto fotovoltaických článkov úpravou techn. vybavenia budúcich používateľov foto článkov. Na projekt by bolom možné získať prostriedky z EU. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Ďakujem
Ever
30.11.10,10:53
Ahoj, z toho čo si napisal mi nie je uplne jasne, čo vlastne hladáš mohol by si byt konktretnejší?
rastik000
01.12.10,20:19
Ahoj, z toho čo si napisal mi nie je uplne jasne, čo vlastne hladáš mohol by si byt konktretnejší?

Napísal som SS

S pozdravom
Deiky
02.12.10,08:36
Kto nestihol spustit Fotovoltaicku elektraren tento rok,teda do konca tohto roka,na druhy rok uz nedostane tak vyhodnu cenu! osobne si myslim ze po nasledkoch ktore boloi zaznamenane v cechah bude aj nasa vlada opatrnejsia bezhohladu na pokyny EU