david907
27.11.10,17:22
mam taky problem vždy ked zapinam pc tak mi nenaskoči iba blika monitor potom ho reštartujem a naskoči alebo naskoči až na 3 alebo 4 krat
Bernadet
27.11.10,19:11
Pozri nastavenie v BIOSE či ako prvé bootuje z HDD.
Andy Kralik
27.11.10,19:32
co znamena ze "blika monitor" - nieco na nom blika, alebo monitor nesvieti, len power dioda blika.

Ak sa ti podari spustit pocitac, len restartovanim a nerobis pri tom nic ine, tipujem na chybu hardware. Ak je to novy pocitac, tak by to mohla byt aj nejaka nekompatibilita hardware. Ak starsi a predtym fungoval, tak sa nieco kazi (alebo uz pokazilo). To by boli moje tipy a nakoniec radu: Ak este nemas zalohovane udaje z pocitaca, zalohuj vsetko co ma akukolvek cenu hned pri najblizsej prilezitosti ako pocitac najblizsie spustis lebo sa ti raz moze stat ze pocitac uz nespustis.
tranzistor20
01.12.10,09:21
Ja to vidim na nafucane odrusovacie kondenzatory na maticnej doske.... okolo procesora pokukaj take tie "tucne valceky že či majú tú hliníkovú hlavičku plochú alebo akoby nafuknutú...... ak ano ...tak sa možeš pokúsit ich pozhanat a prepajkovat ...ale osobne si myslim ze bude rozumnejsie vymenit celu maticnu dosku.... dnes to uz nieje taka draha zalezitost ...ovsem to vsetko plati iba za predpokladu ze tie kondenzátory sú skutocne nafucane.....

A to zalohovanie co spominal Andy Kralik ...tak to ti doporucujem aj ja ... skor ci neskor to uz "nenatocis" bracho....