28janka
28.11.10,10:55
Dobry den, chcela by som sa opytat na pocet stravnych listkov,ktore mam dostat od zamestnavatela. Pracujem na 12hodinove zmeny, do mesiaca odrobim cca15dni,a dostanem 15stravnych listkov. Ak sa berie, ze zamestnanec ma za kazde 4odpracovane hodiny narok na stravny listok,nemala by som dostavat listkov viac?Mam narok ziadat to od zamestnavatela?Dakujem.
veronikasad
28.11.10,09:58
Dobry den, chcela by som sa opytat na pocet stravnych listkov,ktore mam dostat od zamestnavatela. Pracujem na 12hodinove zmeny, do mesiaca odrobim cca15dni,a dostanem 15stravnych listkov. Ak sa berie, ze zamestnanec ma za kazde 4odpracovane hodiny narok na stravny listok,nemala by som dostavat listkov viac?Mam narok ziadat to od zamestnavatela?Dakujem.
Máš nárok na jeden stravný lístok za smenu, ktorá trvá viac ako 4 hod. (nie za každé 4 hodiny jeden).

§ 152
Stravovanie zamestnancov
Na začiatok

(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.

(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovanie podľa odseku 1 najmä poskytovaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovanie pre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.
28janka
28.11.10,10:05
Takze mozem poziadat zamestnavatela o dalsi stravny listok ak mi zmena trva 12hodin?Ak to spravne chapem,je to na dobrej voli zamestnavatela.
KEJKA
28.11.10,10:11
12 hod máš s prestávkou
takže odrobíš 11,5 hod.
za tú polhodinu naviac ti môže ale aj nemusí dať SL-je to na ňom a vašej dohode.
28janka
28.11.10,10:14
Dakujem :)