Peteroo7
29.11.10,07:30
Dobrý deň priatelia profíci :-) Mam problém ohľadom excelu. Je to asi tak že moja sestra chodí na ekonomickú školu. Majú tam predmet informatika ale je s toho .... tak ja som že jej s tým pomôžem. No ja si myslím že viem využívať excel ale do takejto hĺbky už nie. A preto by som potreboval pomôcť s excelom. Neviem ako by sme to riešili ale ja by som ak by sa niekto ozval poslal mu to zadanie na vyriešenie alebo nejako tak Ďakujem Vám za pomoc a odpoveď.
kergulaan
29.11.10,06:42
No vies domace ulohy ti tu asi nik robit nebude, ale ked sa chcete vzdelavat aj so sestrou tak tu mas jednu stranku s celkom dobrym popisom excelu.
http://www.avozarm.sk/
arion92
29.11.10,07:51
Dobrý deň priatelia profíci :-) Mam problém ohľadom excelu. Je to asi tak že moja sestra chodí na ekonomickú školu. Majú tam predmet informatika ale je s toho .... tak ja som že jej s tým pomôžem. No ja si myslím že viem využívať excel ale do takejto hĺbky už nie. A preto by som potreboval pomôcť s excelom. Neviem ako by sme to riešili ale ja by som ak by sa niekto ozval poslal mu to zadanie na vyriešenie alebo nejako tak Ďakujem Vám za pomoc a odpoveď.
Ak mas problem s excelom, vloz subor priamo tu. Ak ti bude vediet niekto pomoct, urobi to. Popritom sa mozu aj druhi ludia naucit nieco nove.
Peteroo7
29.11.10,09:23
Samozrejme to som si myslel ale musel som to nejako napísať tak preto som to tak napísal. A Ďakujem za pomoc .