Lulu56
29.11.10,12:06
Mám problem - mám stiahnutý film vo formáte Video.ts a adresár obsahuje 6 súborov s príponou .ts Stiahla som k nemu aj titulky, ale ked pustim jednotku, do ktorej stiahnem titulky do druhého súboru sa to už nedá. Potrebujem spojiť súbory do jedného. Nemáte s tým niekto skúsenosti? :) Vopred ďakujem.
Chobot
29.11.10,11:53
Mám problem - mám stiahnutý film vo formáte Video.ts a adresár obsahuje 6 súborov s príponou .ts Stiahla som k nemu aj titulky, ale ked pustim jednotku, do ktorej stiahnem titulky do druhého súboru sa to už nedá. Potrebujem spojiť súbory do jedného. Nemáte s tým niekto skúsenosti? :) Vopred ďakujem.

Ak máš adresár videoTS, tak to je formát DVD videa. A súbory v tom adresári určite nemajú koncovku .ts, ale ".bup", ".ifo" a ".vob". Dôležité sú tie .vob, to je samotný videosúbor, ktorý je rozdelený do viacerých častí. Bohužiaľ to je nie veľmi praktický formát na prehrávanie videa a najmä na pripájanie titulkov. Prehrávače, ako BSPlayer, GOMplayer ti to síce prehrajú, ale neviem, ako si poradia s titulkami.

Musela by si pomocou videokonvertora prekonvertovať tento video DVD formát na .avi a potom s tým pracovať ďalej. Lepšie je ale stiahnuť si film priamo v avi formáte, nájdeš k nemu potom aj titulky. Nesťahuj filmy ako obrazy diskov, najmä ak nemáš skúsenosti s ich konvertovaním. A je aj škoda sťahovať niekoľko GB (DVD má medzi 3 - 4,2 GB) dát, ak stačí stiahnuť .avi súbor o veľkosti 700 MB. Kvalita na pozeranie je postačujúca.
Lulu56
29.11.10,12:02
Ďakujem za odpoveď - je to film čierno-biely starý a som celá bez seba, že sa mi vôbec podarilo k nemu nájsť titulky a originál filmu je v taliančine, takze som ani nečakala, že ho niekde nájdem. Viem, že je najlepšie v avi formáte, ale taký nebol :-(
Chobot
29.11.10,12:22
Ďakujem za odpoveď - je to film čierno-biely starý a som celá bez seba, že sa mi vôbec podarilo k nemu nájsť titulky a originál filmu je v taliančine, takze som ani nečakala, že ho niekde nájdem. Viem, že je najlepšie v avi formáte, ale taký nebol :-(

Napíš názov, neverím, že by neexistovala iná verzia... (aj keď to nevylučujem).

Ak nebude iná verzia, tak to skúsim skonvertovať.
Lulu56
29.11.10,12:24
Marcellino pane y vino (Marcelino, chlieb a víno) - vďaka za ochotu, ale ja som ozaj prehľadala všetko čo poznám. Ak sa Ti to podarí, budem veľmi povďačná.
Chobot
29.11.10,12:41
Marcellino pane y vino (Marcelino, chlieb a víno) - vďaka za ochotu, ale ja som ozaj prehľadala všetko čo poznám. Ak sa Ti to podarí, budem veľmi povďačná.

Skús niektorý z týchto linkov:

http://torrentz.com/1f65493bdf973cc6a5270f738247e07201ba66ea