matjak
29.11.10,14:36
prosim o pomoc mam robit prezentaciu v powerpointe....nejaku temu spracovat na 15minut co sa tyka vedomostneho manažmentu...alebo samotny VM...len na nete je strasne malo informacii..mozte poskytnut informacie popr. nejake zaujimave linky, prezentacie vsetko pomoze dakujem
ala82
29.11.10,14:14
skus si zadat do googla aj pojem "znalostny manazment" alebo "knowledge management", to je to iste ako vedomostny manazment a odkazov ti vyhodi neurekom. treba len poriadne hladat.
arion92
29.11.10,14:14
Vedomostny manazment = manazerstvo znalosti, manazerstvo vedomosti, znalostne manazerstvo, znalostny/vedomostny manazment, manazment znalosti/vedomosti, riadenie znalosti/vedomosti, knowledge management.

Ak si das tieto rozne nazvy do googlu, najdes dostatok materialov. Vid nizsie:

http://www.google.sk/search?hl=sk&q=znalostn%C3%BD+mana%C5%BEment&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=
matjak
29.11.10,15:24
chcel som viac menej nejaku temu z vedomostneho manazmentu...nie cely vedomostny manazment..to iba v krajnom pripade...a tie linky som na googli som nasiel medzi prvymi..a podla mna nie su moc pouzitelne..ale kazdopadne dakujem...mohli by ste mi napisat ake odvetia patria do vedomostneho manazmentu a ktore by boli idealne na prezentaciu...