tikka
29.11.10,15:11
Viete niekto poradit knihu o jednoduchom uctovnictve pre zaciatocnika. (teda mala som uctovnictvo na strednej a nejake tie vlohy mam tiez, no "naostro" som s tym nikdy nepracovala)
veronikasad
29.11.10,14:55
http://www.polica.sk/index.php?cPath=5

Zadaj si do vyhladávania na tejto stránke jednoduché účtovníctvo. Máš tam až tri knihy.
tikka
29.11.10,16:55
Dakujem. Uz som to sondovala, ja len ci ma niekto konkretnu vychytenu publikaciu. Alebo inak, aku literaturu pouzivate vy, pripadne ste s nou na zaciatku vela pracovali? Co hovorite na: "Jednoduché účtovníctvo podnikateľov po zavedení eura"
od Zdenky Fabovej?
veronikasad
29.11.10,18:10
Dakujem. Uz som to sondovala, ja len ci ma niekto konkretnu vychytenu publikaciu. Alebo inak, aku literaturu pouzivate vy, pripadne ste s nou na zaciatku vela pracovali? Co hovorite na: "Jednoduché účtovníctvo podnikateľov po zavedení eura"
od Zdenky Fabovej?
Najlepšie by bolo, keby si si v nejakom kníhkupectve prelistovala knižku o jednoduchom účtovníctve. Aby to nebola len "omáčka", ale aj nejaký súvislý príklad. Ani jednu z tých kníh nepoznám.
Odbornú literatúru som videla napr. aj v ŠEVTe, ak majú predajňu vo Vašom meste.

Postupný účtovania v JU
Zákon o dani z príjmu
Zákon o dani z pridanej hodnoty
ak budeš robiť aj mzdy
Zákon o zdravotnom poistení
Zákon o sociálnom poistení

nájdeš na Porade. Sleduj aktuálne legislatívne zmeny, minister práce pripravuje na január bezplatné semináre v Bratislave, Žiline, Košiciach a možno aj v iných mestách. (seminár 14.12. v Bratislave je už obsadený).

Zaplať si prístup do Draka na Porade, prebieha tam diskusia k návrhom novely zákonov o zdr. poistení, soc. poistení ...