vgabka
25.11.05,14:52
Chcela by som poprosiť o radu. Od 1.1.2005 mi program učtuje DDP (alebo lepšie povedané DDS) takto: čiastku, ktorú si sporí zamestnanec do zdaniteľných výdavkov, konkrétne mzdy a čiastku, ktorú sporí za neho zamestnávateľ do zdaniteľných výdavkov, konkrétne fondy. Nejako sa mi to nepozdáva, aby čiastka, ktorú si sporí zamestnanec mohla ísť do daňových výdavkov. Hovorím o JÚ. Poraďte, prosím.:confused:
Tweety
25.11.05,13:57
Chcela by som poprosiť o radu. Od 1.1.2005 mi program učtuje DDP (alebo lepšie povedané DDS) takto: čiastku, ktorú si sporí zamestnanec do zdaniteľných výdavkov, konkrétne mzdy a čiastku, ktorú sporí za neho zamestnávateľ do zdaniteľných výdavkov, konkrétne fondy. Nejako sa mi to nepozdáva, aby čiastka, ktorú si sporí zamestnanec mohla ísť do daňových výdavkov. Hovorím o JÚ. Poraďte, prosím.:confused:
Čiastka, ktorú si sporí zamestnanec je odpočítateľnou položkou od základu dane na konci daňového obdobia ,pri ročnom zúčtovaní dane.:cool: :eek:
andrej_rv
25.11.05,13:58
Chcela by som poprosiť o radu. Od 1.1.2005 mi program učtuje DDP (alebo lepšie povedané DDS) takto: čiastku, ktorú si sporí zamestnanec do zdaniteľných výdavkov, konkrétne mzdy a čiastku, ktorú sporí za neho zamestnávateľ do zdaniteľných výdavkov, konkrétne fondy. Nejako sa mi to nepozdáva, aby čiastka, ktorú si sporí zamestnanec mohla ísť do daňových výdavkov. Hovorím o JÚ. Poraďte, prosím.:confused:Myslím, že je to v poriadku. DDS sporená zamestnancom je súčasťou jeho mzdy, ktorá je pre firmu daňovým výdavkom. Je to to isté, ako keď soft do kolónky miezd zaúčtuje napr. účelové sporenie zamestnanca, splátky jeho pôžičiek alebo mzdu odvádzanú na účet.
andrej_rv
25.11.05,14:00
Čiastka, ktorú si sporí zamestnanec je odpočítateľnou položkou od základu dane na konci daňového obdobia ,pri ročnom zúčtovaní dane.:cool: :eek:Tweety, to platí vo vzťahu DDP k daňovému základu zamestnanca. Otázka sa vzťahuje na daňovú uznateľnosť z hľadiska firmy, čo si si v rýchlosti asi nevšimla :)
vgabka
25.11.05,14:00
ďakujem, aj ja som si myslela, že je to asi tak.
Tweety
25.11.05,14:03
Myslím, že je to v poriadku. DDS sporená zamestnancom je súčasťou jeho mzdy, ktorá je pre firmu daňovým výdavkom. Je to to isté, ako keď soft do kolónky miezd zaúčtuje napr. účelové sporenie zamestnanca, splátky jeho pôžičiek alebo mzdu odvádzanú na účet.
Andrej nemáš tam chybičku? To, čo si sporí zamestnanec nie je výdavok firmy, výdavok je len to, čo sporí za neho zamestnávateľ.:rolleyes: :cool: :o
andrej_rv
25.11.05,14:08
Andrej nemáš tam chybičku? To, čo si sporí zamestnanec nie je výdavok firmy, výdavok je len to, čo sporí za neho zamestnávateľ.:rolleyes: :cool: :o
Skúsim príklad ?:
Zamestnanec má hrubú mzdu 10000, odvody su 1200, dan 300, DDP 500, na vyplatu v hotovosti 8000. Celkový mzdový náklad pre firmu (bez odvodov firmy) je tých 10000, však ? Ak by si tých 500 na DDP nedala do daňových výdavkov firmy do miezd, tak kam ?
Tweety
25.11.05,14:12
Skúsim príklad ?:
Zamestnanec má hrubú mzdu 10000, odvody su 1200, dan 300, DDP 500, na vyplatu v hotovosti 8000. Celkový mzdový náklad pre firmu (bez odvodov firmy) je tých 10000, však ? Ak by si tých 500 na DDP nedala do daňových výdavkov firmy do miezd, tak kam ?
Máš to trošku pomýlené. To nie je mzdový náklad pre firmu, ale cena práce toho zamestnanca. Veď tých 500.- sa mu zráža z ČM.:cool: :eek:
andrej_rv
25.11.05,14:19
Máš to trošku pomýlené. To nie je mzdový náklad pre firmu, ale cena práce toho zamestnanca. Veď tých 500.- sa mu zráža z ČM.:cool: :eek:Nie,nemám. Cena práce z 10000 Sk hrubej mzdy je okolo 13800 či 13900 - presné % z hlavy neviem. A tých 500 Sk je súčasťou čistej mzdy, z ktorej časť dostane na ruku a časť pošle firma v jeho mene do sporiteľne. A čistá mzda je daňový výdavok, nie ?. Je to to isté, ako keby dostal na ruku 8500 mzdu a sám by poslal do sporitelne 500 Sk. Tých 8500 je pre firmu vždy daňovým výdavkom v kolónke mzdy.
Keby si si to prehodila do podvojného, tak je to zrozumiteľnejšie. Asi.
Zuzka
25.11.05,14:21
Cena práce je hrubá mzda + odvody zamestnávateľa za zamestnanca čo predstavuje pri hrubej mzde 10 000,-, 13 520,- Sk.
Súhlasím s tým čo uviedol andrej_rv, keď spočítaš 8000,- + 1200,- + 300,- + 500,- dostaneš hrubé mzdu zamestnanca. A hrubá mzda je daňovo uznaný výdavok.
Tweety
25.11.05,14:25
Nie,nemám. Cena práce z 10000 Sk hrubej mzdy je okolo 13800 či 13900. A tých 500 Sk je súčasťou čistej mzdy, z ktorej časť dostane na ruku a časť pošle firma v jeho mene do sporiteľne. A čistá mzda je daňový výdavok, nie ?. Je to to isté, ako keby dostal na ruku 8500 mzdu a sám by poslal do sporitelne 500 Sk. Tých 8500 je pre firmu vžda daňovým výdavkom v kolónke mzdy.
Keby si si to prehodila do podvojného, tak je to zrozumiteľnejšie. Asi.
Mea culpa, mea maxima culpa, nepostrehla som, že je to JÚ, účtujem podvojne a tam je to trochu ináč. :mee: :o :) ;) :o