bianta
29.11.10,15:59
Dobrý večer,už je tu popísaných veľa tém o poskytovaní pôžičiek,ale aj tak by som sa chcela spýtať,či tu niekto nemá skúsenosti s poskytovateľskou organizáciou AVP Slovakia-Bratislava.Ďakujem.
zacik23
30.11.10,15:19
primarne by som akukolvek pozicku riesil u banky. Ak niekomu nepozicia banka tak asi s dlznikom nieco nebude v poriadku ale urcite by som sa snazil odstranit dovody preco mi nechce poziciat banka.

Ak nepochodim uz ziadnej banky a nevyhnutne potrebujem uver tak vyuzijem sluzby nebankovky. Pri ziadosti o uver si pytam RPMN (rocna priemerna miera nakladov - zohladnuje vsetky naklady spojene s uverom nielen urokovu mieru), ak je RPMN > 15% tak davam ruky prec a hladam dalej

Nikomu neodporucam uver od nebankovky ci uz AVP Slovakia alebo akejkolvek inej, staci si pozriet akukolvek spravodajsku relaciu typu Lamparen, Palba, etc. kde su pribehy kedy exekuuju nebankovky majetok okamzite s meskanim jednej splatky velmi caste....
mahony1
30.11.10,18:13
Plny suhlas s prispevkom hore. Skutocnost, ze je to s.r.o., ze na svojej webstranke http://www.avpslovakia.sk nemaju uverejnene svoje zmluvne podmienky, vysku urokovej miery ani vysku RPMN hovoria sami za seba.
mahony1
05.12.10,11:53
Dnes 05.12.2010 o nich bolo vysielane v Lamparni na Markize...
zacik23
06.12.10,14:09
to pitko:

banky nie su charita ale sukromne subjekty zalozene za ucelom dosahovania zisku. Preto je nevyhnutnym cielom banky drzat podiel nesplatenych uverov na minimalnej urovni (radovo menej ako 1%).
Preto sa banka sprava racionalne a pozicia len niekomu a len tolko, kolko ocakava ze dany veritel je schopny splatit.
Zaroven ti nikto nebrani zalozit si banku, ktora bude poziciavat miliony len na osobnu zmenku, bez akehokolvek preverovania klienta, urcite by si sa o prisun klientov nemusel obavat, ja by som u teba stal v rade ako prvy....

p.s. nepracujem a ani som nikdy nepracoval pre ziadnu banku ani v bankovom sektore
bianta
07.12.10,07:46
Ďakujem,odpoveď som sa dozvedela v lampárni,bola postačujúca.Ďalší PODVOD!!!