tetrisss
29.11.10,16:28
Dnes som prvy krat od zmien isla cez dialnicu z Trnavy do Bratislavy a musim sa aspon v duchu ospravedlnit autorom tychto zmien, lebo cuduj sa svete, pri dnesnom pocasi, kto isiel vie o com hovorim, ziadna nehoda a len mala kolona celkom pred Bratislavou, takze uplne v pohode. Este keby sa tak nasi pani tvorstva naucili na tych troch pruhoch spravne jazdit, cize nie ze pravy pruh je pre nakladaky, stredny pre mna, hociako idem a ten lavy bohvie na co, tak by to bolo este lepsie. Mensia rychlost zrejme pomohla najma v priepustnosti do sameho mesta.
willma
29.11.10,15:57
len by ma zaujímalo o akom čase si išla, lebo v rannej dopravnej špičke je tento úsek na zaplakanie, ale za pravdu ti musím dať, že pravý pruh je kamionový - teda podľa rozmýšľania mnohých - chcelo by to policajnú lietačku s terminálom- hneď by mali zarobené.
willma
29.11.10,16:14
kamiony po diaľnici idú maximálne 90 a ty môžeš 110, čo ti bráni predbehnúť ho a zaradiť sa späť.
willma
29.11.10,16:20
ja možem isť aj 150 , však tak robím. V takých rýchlostiach je teda lepčejšie chodiť v pravom pruhu - aj tak býva najprázdnejší -sem tam kamión:D:D:D
willma
29.11.10,16:32
a spätné nie sú na maľovanie??? Ale máš pravdu tiež mám pocit, že mnohí ich majú ako zbytočný doplnok vozidla. Strnulý pohľad pred seba a boh zavaruj čo len mrknúť inde.
tetrisss
29.11.10,16:52
Tak dnes som tam bola okolo pol deviatej, pohoda, aj ja som sa cudovala. Inak jasne, ze ked tam je rad kamionov, tak sa nezaradim, ani nemam kde, vacsinou, ale napr. naspat isiel od Bratislavy taky bulo vo fialovom skorodzipe, znacka GA, dalej nepoviem, cesta skoro prazdna, on tak 105 a v strede ako macho, asi v polovici medzi BA a Trnavou mu docvaklo a zacal sa radit aj doprava, no, ale nakoniec, co ak bol stredovy politik?:D
tetrisss
29.11.10,17:21
Tak ale ked ide pomaly, co tam hlada?
Stefan2005
29.11.10,17:37
neviem prečo riešite niekoho, čo jazdí v strednom pruhu !

však je demokracia , može si jazdiť kadiaľ chce !

koniec-koncov ho možete obehnuť v ĺavom pruhu,

...

... až na to, že sú aj nejaké predpisy, ktoré hovoria o jazde v jazdných pruhoch...
Rozalka
29.11.10,17:49
Kdesi som čítala, že stredný pruh je zmagnetizovaný: kto tam vlezie, drží sa ho ako magnet. Inak aj mňa to riadne irituje, našťastie, nemusím tadiaľ jazdiť často. ;)