fair2010
29.11.10,20:10
mam totalne zavirovani pc ked chcem čokolvez nastaveni pustiť allebo nainštalovať antivirusovi program tak mi vipina inštalaciu čo stim všetki odpovede uvitam na mejli lubooo29@azet.sk
Melnick
29.11.10,19:19
Téma : VYRUS



mam totalne zavirovani pc ked chcem čokolvez nastaveni pustiť allebo nainštalovať antivirusovi program tak mi vipina inštalaciu čo stim všetki odpovede uvitam na mejli lubooo29@azet.sk


http://www.porada.sk/t86918-problem-s-vypinanim-pc.html

fair2010 na taký tvrdý problém, pomôžu možno tieto rady.;)
misoft
29.11.10,19:36
to fair2010: pokiaľ máš - ako píšeš - TOTÁLNE zavírený PC (to si vôbec nepoužíval antivír, ani firewall?) a nepomôže nabootovanie z CD (píšeš - antivírusy sa nechcú spustiť, alebo nainštalovať) zostáva jediné:
Format C a nová inštalácia OS.
Tara1
29.11.10,20:02
Do tejto témy som vstúpila kvôli názvu...a nedivím sa tomu PC, veď toľko "výrusov" v jednej krátkej vete...to je sila...
MatoB
29.11.10,20:15
18 pravopisnych chyb v jednej vete... fúúúúú :D neratam dlzne makcene nakolko v internetovych diskusiach sa internpunkcie neuvadzaju kvoli kodovaniu a klavesom. Inak aj otazka je fakt divne polozena, (predpokladam, ze ju polozil ziak zakladnej skoly).

Ked mas uplne zavireny PC, tak na tvojom mieste by som uplne preinstaloval OS v PC.
Stevo5
30.11.10,08:19
Maťo
shlasím s tebou, až na to, že interpunkčné znamienka sa už dávno používajú aj na internete, nepoužíva ich len ten kto nechce. Nie je dôvod ich nepoužívať, Win podporuje slovenčinu v plnom rozsahu. Jednoducho sa zasa prepneš v prípade potreby do ENG - klávesnice. No problem.

Fair2010
MatoB ti napísal dobre, preinštalovať systém, ale tak, že "to začne" Formát C. Pretože ten / tie vírusy mohli napáchať hocičo a poposielať tvoje údaje a heslá ktovie kam, nezabudni po novej inštalácii pomeniť aj všetky dôležité heslá (napr. banking ...) ak počítač používaš týmto spôsobom.

A tiež si prever, prečo sa tvoj počítač do tohoto stavu vôbec dostal, teda či máš nainštalovaný kvalitný a denne aktualizovaný antivírus aj antispyware a či máš zapnutý firewall. To je minimálna ochrana. Hlavná ochrana sedí na stoličke pri tvojom PC a nekliká na všetko čo na intenete nájde.
MatoB
30.11.10,21:54
Maťo
shlasím s tebou, až na to, že interpunkčné znamienka sa už dávno používajú aj na internete, nepoužíva ich len ten kto nechce. Nie je dôvod ich nepoužívať, Win podporuje slovenčinu v plnom rozsahu. Jednoducho sa zasa prepneš v prípade potreby do ENG - klávesnice. No problem.

Netvrd mi, ze sa ti lahsie klopka do 40 klavesov ako do 26.
Flinstone
01.12.10,04:17
Netvrd mi, ze sa ti lahsie klopka do 40 klavesov ako do 26.
vôbec v tom nevidím problém... Nie každý ďatluje dvomi prstami. Ak píšeš prstokladom, tak to ide samé... a potom sa aspoň nemusíš prepínať aby si písal normálne. Nie každý používa PC iba na hranie a chatovanie.
tranzistor20
01.12.10,11:17
Ludia preboha ...sak ho nebite ... chcel sa len poradit... :)

To fair2010:

Pocuj , najlepsie urobis ak si sformatujes harddisk a nainstalujes windows nanovo.... pokial mas na hdd nejake data ktore nechces stratit , tak stiahani toto, napal to na cd ...potom nastartuj pc z toho cd a nechaj si odvirovat PC ...ale tak ...ani to ti este nezaruci ze sa toho "bordelu" zbavis...
MatoB
01.12.10,19:10
vôbec v tom nevidím problém... Nie každý ďatluje dvomi prstami. Ak píšeš prstokladom, tak to ide samé... a potom sa aspoň nemusíš prepínať aby si písal normálne. Nie každý používa PC iba na hranie a chatovanie.

Pisem prstokladom, neprepinam klavesnicu mam ju furt slovensku. Na chaty nechéodim je to pre inu vekovu kategoriu a to iste plati aj pre hry.
Myslim, ze interpunkcia v diskusiach je vec nazoru a asi by bolo zbytocne sa hadat, ze ci je lepsie ich pouzivat alebo nie.
misoft
02.12.10,22:37
fair2010

Hlavná ochrana sedí na stoličke pri tvojom PC a nekliká na všetko čo na intenete nájde.
Riešenie:
68237