dabratranec
30.11.10,09:53
Ahojte, prosím o informáciu. Chcem si kúpiť IP kameru OVISLINK AirLive WL-2600CAM s wifi. Chcem vedieť či je možné video z kamery ukladať cez wifi do HTC desire alebo Samsung galaxy S (tiež majú wifi). Máte s tým niekto skúsenosti?
Ešte jedna otázka ohľadom editácie doc a xls v spomínaných PDA. Čo treba urobiť aby som mohol tieto dokumenty editovať?
Fero11
30.11.10,10:10
dabratranec
30.11.10,11:08
Viem, tú dolnú schému som už videl. Čiže prenos dát musí ísť cez router (access point)? Nie priamo? Predpokladám že to pc je konfiguračné. Ukladať dáta na toto PC je príliš energeticky náročné (musel by byť počítač stále zapnutý, okrem toho ak by šlo o notebook musel by byť stále pripojený na zdroj čo baterku zničí). Preto chcem vedieť či je možné PC (notebook) nahradiť spomínaným napr. samsungom.
Fero11
30.11.10,11:44
Samozrejme je zbytocne mat zapnuty dalsi PC, aby ukladal obrazky z kamery. Takze radsej by si sa mal poobzerat po ip kamere s SD slotom
dabratranec
30.11.10,12:28
Viem o kamerách s SD slotom ale pre tú aplikáciu ktorú chcem a cenovú hladinu som nenašiel takú čo by mala aj SD slot. Preto potrebujem aby kamera nahrávala (len v prípade narušenia motion detection oblasti) na PDA. Je to jednoduché. Potrebujem ukladať video (nechcem obrázky, nechcem ani posielať nič webom kvôli nestabilnému ipripojeniu) na PDA (alebo iné zariadenie s wifi a s dostatočnou pamäťou). Chcem sledovať auto lebo mi ho nejaký dobrodej sústavne značkuje (škriabe, oblieva...) a chcem vedieť kto to je. Takto keď si nájdem znovu označkované auto iba si pozriem video a (ak to kvalita dovolí) budem vedieť kto to je. To že PDA nemusí byť vždy v dosahu wifi mi nevadí lebo to priamo súvisí s prítomnosťou auta - inak povedané nie je auto, nie je ani pda a naopak.