sokrateska
30.11.10,14:24
Milé poraďáčky /pretože moja prosba sa práve obracia k ženám/, mám na vás veeeeeľkú prosbu. Moja dobrá priateľka končí vysokú školu zdravotnícku popri zamestnaní a potrebovala by pár /čím viac, tým lepšie ;)/ anonymných dobrovoľníčiek /samozrejme, aj úplne zdravých žien, a nielen tých s nalomeným zdravím/ na vyplnenie dotazníka o osteoporóze a jej rizikových faktoroch. Sama som jej jeden vyplnila, ale samozrejme, potrebovala by tých odpovedí čo najviac, aby aj jej diplomová práca zodpovedala jej skutočnej snahe nielen čo najlepšie uspieť pri skúškach, ale aj pomôcť postihnutým osobám.
Budem vďačná za každý jeden vyplnený dotazník a o jej vďake ani hovoriť nemusím :)! Dotazník je vo forme Wordu, treba ho najprv uložiť do PC a po vyplnení, ak by bolo možné, zaslať do mojej schránky tu na Porade, odkiaľ by som to priamo preposlala jej.
Veľmi pekne ďakujem každej ochotnej duši a želám veľa úspechov a čo najmenej problémov s osteoporózou :D
Llívia
30.11.10,20:54
Odpovede treba podčiarknúť, hrubo zvýrazniť, alebo nejako inak zvýrazniť?
arizona
01.12.10,06:11
Do ss sa neda pridať príloha.

Asi bude potrebné,aby si napísala nejakú mail.adresu.
(bude to aj anonymnejšie,nie každy bude chcieť pod svojim nickom vyplňovať dotazník... )
sokrateska
01.12.10,07:05
Do ss sa neda pridať príloha.

Asi bude potrebné,aby si napísala nejakú mail.adresu.
(bude to aj anonymnejšie,nie každy bude chcieť pod svojim nickom vyplňovať dotazník... )

Aha, to som nevedela, prepacte. A bola som mierne sklamana, ze iba jedna dusa bola ochotna vyplnit dotaznik...Hoci viem, ze aj to vyplnovanie zaberie isty cas a nikto ho dnes nema nazvys, preto by som fakt bola velmi vdacna za kazdu odpoved :o.
Ked sa veci maju tak, ako sa maju, vytvorila som emailovu schranku prave na tento ucel a pristup dam rovno priatelke, takze vase pripadne dotazniky a odpovede pojdu priamo jej - dotaznik123@gmail.com
A este k vyssie uvedenej otazke, ci treba odpovede nejako zvyraznit - nie, dakujem za ochotu, netreba nijako, dalo by to zas o trosku viac prace. Uplne by stacilo len dopisat odpovede, ako dotazovany najlepsie vie.
Pekny den vsetkym!
Llívia
01.12.10,07:35
Pri niektorých otázkach je už zadané, z čoho sa má vyberať, napr. áno/nie - na tieto otázky som sa pýtala, či treba odpovede (teda buď ÁNO, alebo NIE) zvýrazniť (alebo možno podčiarknúť...)
sokrateska
01.12.10,07:37
Jaj a zas som napisala somarinu! Citam znovu dotaznik a samozrejme, kde sa odpoved nedopisuje slovom, ale ma sa vybrat z viacerych moznosti, tam treba podciarknu odpoved, alebo farebne vyznacit, alebo akokolvek, ako Livia uvadza. Prepacte, som motacka....
Buková
01.12.10,07:51
Dotazník bol odoslaný na adresu. Veľa úspechov pri vyhodnocovaní.
Llívia
01.12.10,07:51
Ešte sa spýtaj kamarátky, koľko odpovedí chce zaznačiť, ak je z ponúkaných možností vhodných viac odpovedí, napr. otázka: Informácie o osteoporóze ste získali ... tu sa mi hodia (sú pravdivé) 3 odpovede zo 4. Nech kamarátka upresní, či môže byť viac odpovedí, alebo chce vybrať len jednu jedinú tu "najsamlepšiu". :)
sokrateska
01.12.10,08:05
Bukovej pekne dakujem uz za vyplneny dotaznicek, nech ma zato pekny dnicek ;-) a Llivii /kedze priamo na jej odpovede sa mi vobec neda reagovat, lebo mi to program akosi neumoznuje - javi sa ako inkognito :-)/, tak pre nu mam spravicku, ze cim viac odpovedi, tym lepsie, v pripade ochoty mozno na boku odpovedi ocislovat, ktora si myslis, ze najviac vyhovuje az po tu najmenej. Ale nie ju nutne.
Nebudem uz dlho pri PC, preto aspon takto /ked uz nie kazdej zvlast/ pekne dakujem vsetkym ochotnym dievcatam. Dobry skutok sa vam urcite nejako vrati....:---
sokrateska
01.12.10,08:24
Boze, dievcata, este mam velkuuuuuuuu prosbu! Teraz naozaj vyzeram hrozne nevdacne a narocne... Ale je to trocha inak a je to moja chyba :(.
Tu je druhy dotaznik a ten ze bol ovela dolezitejsi, ten ze chcela vypracovat. A ja som to domotala. Na tamten uz mala nejake odpovede, tu vsak maaalicko. A je taky dost aktualny - „Vplyv nezamestnanosti na zdravotný stav“.
Ak by niektora z vas, ci dalsich poradacok bola ochotna vyplnit aj tento dotaznik, velmi by jej to pomohlo. Slubujem, ze uz ich viac nebude ;).
Na zaslanie plati ta ista adresa - dotaznik123@gmail.com.
Vdaka
Theo
01.12.10,16:06
[QUOTE=sokrateska;
HI, dá sa z takýchto miniankiet aj vyžiť? Myslim kolko platia za takuto akciu?
sokrateska
01.12.10,16:47
Asi budes velmi sklamany Theo. Nie vsetko je o peniazoch. Toto je o dobrej voli pomoct studentke pri diplomovej praci. Tam potrebuje vyhodnotit tieto dotazniky. Ale ked najdes plateny prieskum, rada sa pridam :D. Ved mnohym ide iba o to, nie...?
lenkak
01.12.10,21:06
Boze, dievcata, este mam velkuuuuuuuu prosbu! Teraz naozaj vyzeram hrozne nevdacne a narocne... Ale je to trocha inak a je to moja chyba :(.
Tu je druhy dotaznik a ten ze bol ovela dolezitejsi, ten ze chcela vypracovat. A ja som to domotala. Na tamten uz mala nejake odpovede, tu vsak maaalicko. A je taky dost aktualny - „Vplyv nezamestnanosti na zdravotný stav“.
Ak by niektora z vas, ci dalsich poradacok bola ochotna vyplnit aj tento dotaznik, velmi by jej to pomohlo. Slubujem, ze uz ich viac nebude ;).
Na zaslanie plati ta ista adresa - dotaznik123@gmail.com.
Vdaka

poslala som
sokrateska
03.12.10,07:54
Posuvam prosbicku este trocha "na oci", snad sa este niekto odhodla a daruje nam par minut svojho casu /ktoreho je asi zufaly nedostatok, sudiac podla tych par dobrych dusi/. Ten druhy dotaznik o nezamestnanosti a jej vplyve na zdravie by mohli vyplnat i muzi.... Prosiiiiiiiiiim, este aspon 2-3 dobri ludia!
A zaroven pekne dakujem.