verca.hor
30.11.10,15:42
Dobry den,chtela bych poprosit jestli by mi nekdo neporadil...znicehonic mi snad tyden nejde vytvorit novou slozku..proste dam pravym tlacitkem a ukaze se mi pouze novy zastupce,komprimovana slozka,dokument...no vse,jen ne slozka...kdyby mel nekdo dobrou radu jak tomu porucit aby to slo byla bych vdecna...diky moc
tranzistor20
30.11.10,15:39
Ak sa jedna o windows vista tak mi napis spravu ... riesenie je jednoduche...len sem nemozem posielat linky...som tu este novacik
Robo D.
30.11.10,15:47
mimochodom, máte kontakt na nejakého admina, ktorý by mohol meniť prvé príspevky v téme?

Ak toto práve číta admin, mohol by mi napísať?
veronikasad
30.11.10,15:50
mimochodom, máte kontakt na nejakého admina, ktorý by mohol meniť prvé príspevky v téme?

Ak toto práve číta admin, mohol by mi napísať?
stlač tlačítko nahlás pri príspevku ktorý potrebuješ opraviť a napíš o čo žiadaš.
tranzistor20
01.12.10,10:18
PLATI LEN PRE WINDOWS VISTA!!!


1.) Stiahnite si nasledujúci súbor:
http://www.vistax64.com/attachments/tutorials/7715d1225832927-new-folder...

2.) Kliknite na ten súbor pravým tlačítkom a vyberte možnosť "Merge" (malo by to byt hneď prve ak to mate v inom jazyku). Potom kliknite na tlačítko "Spustiť" a vzápätí na tlačítko "Áno". Potom už len potvrďte tlačítkom "OK"

3.)Potom sa odhláste a znova prihláste , a potom zreštartujte PC ... Po reštarte by to malo byť v poriadku a stiahnutý súbor môžte vymazať.