alpland
27.11.05,09:28
Surne potrebujem vzor projektu, na poskytnutie nenavratneho pausalneho prispevku podla paragrafu 54 ods.2,pism.a)zakona c.5/2004 Z.z o sluzbach zamestnanosti-ide o Podporu vytvorenia novych prac.miest formou nenavratnych pausalnych prispevkov.Uzavierka je 2.12.2005.Vopred dakujem vsetkym ,ktori mi pomozu cim skor.Uvitam vzor projektu.dakujem.
STRELEC
27.11.05,08:55
http://podnikanie.php5.sk/
Skús pozrieť - možno Ti pomôže.
alpland
27.11.05,10:41
To nie je ono, tu stranku prevadzkuje kamos, tam ani nie je vzor PZ len osnova, ktora je uplne ina.
adam
27.11.05,10:56
Surne potrebujem vzor projektu, na poskytnutie nenavratneho pausalneho prispevku podla paragrafu 54 ods.2,pism.a)zakona c.5/2004 Z.z o sluzbach zamestnanosti-ide o Podporu vytvorenia novych prac.miest formou nenavratnych pausalnych prispevkov.Uzavierka je 2.12.2005.Vopred dakujem vsetkym ,ktori mi pomozu cim skor.Uvitam vzor projektu.dakujem. http://www.upsvar.sk/rsi/nup_rsi.nsf/0/3D674C6307909633C12570B50056ED23?OpenDocument Predkladáš projekt? Aj ja......
alpland
27.11.05,11:21
Ano presne toto , ale neviem sa pohnut, na UPSVAR a mi povedali, ze to je presne ta osnova , ak chce ziskat nezamestnany prispevok na podnikanie.nemas vzor?
adam
27.11.05,11:37
Projekt "Výzva", na ktorý som Ti dala link, je na vytvorenie pracovných miest, teda nie na začiatok podnikania, ale pre mikropodniky, malé podniky, ktoré nezamestnávajú viac ako 5 či 10 zamestnancov( počet neviem presne ),je to príspevok pre tých, ktorí už podnikajú na vytvorenie nových pracovných miest. Ty hľadáš niečo iné. Bolo to na porade preberané. Skús pohľadať.
adam
27.11.05,12:02
Simonab
27.11.05,12:14
1. Údaje o žiadateľovi

Štruktúrovaný životopis
2. Charakteristika zámeru

3. Postup realizácie zámeru
4. Miesto realizácie zámeru

5. Marketingové informácie
Cieľový trh
Konkurencia a dodávateľsko-odberateľské zabezpečenie
Materiálové zabezpečenie

Reklama

6. Slabé s silné stránky zámeru
7. Finančná prognóza

Vstupné náklady
Prevádzkové náklady (mesačné)

Napr.štruktúra mesačných nákladov:
- odvody do poisťovní
- telefón

-náklady na kancelársky materiál
doprava
Dlhodobý hmotný majetok odpisovaný

ZDROJE FINANČNÉHO KRYTIA

Vlastné zdroje

Cudzie zdroje

ANALÝZA PRÍJMOV

Plán tržieb

Celková finančná prognóza
Výkaz o príjmoch a výdavkoch
8. Doplňujúce údaje
Certifikát, zmluva o budúcej zmluve
9. Kalkulácia predpokladaných vstupných nákladov
Príspevok z OÚP chcem použiť na tieto prevádzkové náklady:

Neviem či toto je ono, ale keď vravíš, že ako pre začínajúceho podnikateľa tak by to malo byť takto. Nepodarilo sa mi to celkom dobra nalepiť ale dá sa to čítať. Teda aspoň dúfam.
elPi
29.11.05,08:42
. . .snáď pomôže . . . :rolleyes:
alpland
29.11.05,14:55
. . .snáď pomôže . . . :rolleyes:
Dakujem za podnety, predtym ako som s arozhodol oslovit Va sporadaci som si prestudoval stranky venujuce sa tejto problematike, mne ide hlavne o ukazkovy vorovy projekt, od osoby , ktora ho uz podala na UPSVAr.dakujem.
garter
29.11.05,17:00
Na to ukážkový vzor neexistuje, je na každom subjekte, ktorý spĺňa podmienky aký projekt si podá. Veď sám uznaj, že tie projekty sa budú posudzovať na ústredí a iba tie najlepšie prejdú. Každý napísaný projekt je vlastne know-how, kto ho stvoril a je obrazom toho či si finančné prostriedky zaslúži alebo nie.
A nakoniec podľa osnovy to nie je až tak zložité, keď vieš čo presne chceš.