Freeride
01.12.10,11:56
Zdravím vás,

neviete náhodou, kto by my vedel poskytnúť sms bránu na komerčné využitie?
ACCNT
01.12.10,15:44
clickatell.com
...oni to maju tusim na kredity-cim viac si ich kupis, tak to mas lacnejsie.

okrem ineho, poskytuju aj api, pomocou ktoreho si mozes naprogramovat presne to co potrebujes.
ak nevies/resp. si to nechces dat programovat, myslim, ze tam maju aj nejaku hotovu aplikaciu. nie som si ale isty, pohladaj.

bola aj slovenska verzia takehoto projektu, ale stranku si nepamatam + bola trochu drahsia.
Freeride
01.12.10,17:04
tak som našiel portál sms-platby.eu naozaj priaznivé ceny a ešte aj rôzne služby ponúkajú. Takže mám teraz naozaj radosť.
blavaciko
01.12.10,22:31
pod pojmom sms brana predpokladam system, ktory za mna posiela smsky na zvolene cisla a riesim nim napr. overovanie telefonneho cisla pri internetovej aplikacii.
Velmi dobre sa to da aplikovat aj na bezpecne prihlasovanie do zakaznickej sekcie, klientovi pride vygenerovany smskod ktory musi zadat aby ho pustilo dalej, alebo e-shop zakaznikovi posle predpripravenu smsku ze tovar bol expedovany.
Dodkoo
01.03.11,22:06
tak som našiel portál sms-platby.eu naozaj priaznivé ceny a ešte aj rôzne služby ponúkajú. Takže mám teraz naozaj radosť.
A ako si spokojný s tou bránou? Naozaj je cena 0,024€ za SMS?
Freeride
01.03.11,22:51
Nespokojny, odpisovali my na otazky avsak bola dost neochota sa prisposobit novym aktualizaciam, takze som sa rozhodol ze urcite takuto firmu nebudem mat za partnera.

Urcite odporucam smartsms.sk, vyborna podpora aj ceny, teraz vyuzivam ich sluzby z coho vznikla aj moja sluzba SMS-SK.eu, mam sice o 0.002eura drahsiu sms avsak ponukam aj sms zadarmo a tiez overenie cisla zadarmo. Ked bude sluzba uspesna ceny pojdu urcite dole, zrejme aj mensie ako ma smartsms.sk
evector
02.03.11,20:30
skús smscentrum bodka sk
Dodkoo
02.03.11,22:24
skús smscentrum bodka sk
a aká je tam cena za správu? na webe nič nemajú uvedené.
Dodkoo
02.03.11,23:00
Nespokojny, odpisovali my na otazky avsak bola dost neochota sa prisposobit novym aktualizaciam, takze som sa rozhodol ze urcite takuto firmu nebudem mat za partnera.

Urcite odporucam smartsms.sk, vyborna podpora aj ceny, teraz vyuzivam ich sluzby z coho vznikla aj moja sluzba SMS-SK.eu, mam sice o 0.002eura drahsiu sms avsak ponukam aj sms zadarmo a tiez overenie cisla zadarmo. Ked bude sluzba uspesna ceny pojdu urcite dole, zrejme aj mensie ako ma smartsms.sk

Nám miesto udávanej ceny 0,024 odpočítalo 0,0333 dvakrát som ich na to upozornil, po prvom vrátili kredit a druhýkrát už odstúpili od zmluvy. Ďalej sme pár dní rešili prečo niektoré správy neprechádzajú, pričom brána nedá žiadnu chybovú hlášku nakoniec to bolo že nad 140 znakov správy nebralo a nemali to nikde uvedené.

Potom som našiel http://sms-brana.sk/ na tom bežíme 2 mesiace a som spokojný, navyše máme aj stav správy či bola doručená.

K smartsms.sk vyzerá to zaujímavo a podobne ako sms-brana.sk, ako je tam riešený stav správy overuje sa dopytom alebo aj pri zmene stavu spustia tvoj skript s parametrami?

Ináč pozeral som referencie sms-brana.sk a smartsms.sk a obaja uvádzajú stránku hej.sk tak teda :)
Freeride
02.03.11,23:13
So smartsms som spokojny, maju nizke ceny co je fajin. Maju na stranke ci bola zms dorucena ale keby si to chcel ziskat na svoju stranku tak musis spustit vlastny script, ktory zisti stav spravy, co nie je velmi pohodlne. Vsimol som si ze sms-brana je drahsia ako ja, co som necakal :). Sluzba smartsms sa my zda bud velmi zatazena alebo maju trosku malu kapacitu na odoslanie sprav, chodia vacsinou do par minut, no stalo sa my ze sprava prisla az na druhy den, takze sa trosku bojim toho ked budem mat par stoviek ci tisic uzivatelov, ale predsa uvidime.
sms-brana.sk
19.07.11,13:15
Ináč pozeral som referencie sms-brana.sk a smartsms.sk a obaja uvádzajú stránku hej.sk tak teda :)

Dobry den,
Spolocnost EUROCOM s.r.o., prevadykovatel HEJ.SK je nasim zakaznikom od 5.12.2007. Pripadne referencie si mozete overit priamo u p. Galla, konatela spolocnosti.

Od istej doby vsak so zjavnych dovodov nezverejnujeme nove referencie na nasej stranke.

Co sa tyka cien, na stranke su zverejnene standardne ceny pre maloodberatelov. Pre velkoodberatelov vime poskytnut zaujimave individualne zlavy.

S pozdravom,
Slavoj Hruska
XEN-Housing s.r.o.
SMS-Brana.SK
authentik
06.08.13,18:42
Chcem sa podelit zo skusenostou na stranke www.smartsms.sk,
som registrovany uzivatel a z casu na cas ked som pri PC posielam cez tuto stranku SMS-ky, par krat sa mi ale stalo ze SMS nebola dorucena,
aj napriek tomu ze mobilny telefon bol zapnuty, dokonca dnes sa mi to stalo 2x za sebou (testoval som vlastny telefon ktory bol pri mne s plnym signalom).
Vsetky nedorucene SMSky boli riadne spoplatnene hoci neboli dorucene,
co ma ale vobec nepotesilo, zhodou okolnosti som nasiel web-stranku kde je SMS mozne poslat zadarmo a z nej prisli bezproblemovo.

Zaver: Ak chcete mat istotu, ze Vase sms budu urcite dorucene, neodporucam Vam tohto poskytovatela sms sluzieb...