Fr4nS
01.12.10,14:02
zdravim mam problem s cs-kom .... prosto ked zapnem csko mam cca 2 minuty na to aby som si zahral sekne a us snim nepohnem ani ctrl+alt+delete nepomose jedine restart .... nevie niekto co by som stym mohol robit aby to slapalo ? :)) dakujem :))
Fero11
01.12.10,13:13
Nikdy som sa nehral, ani by som nevedel co je CS, len od kamosov som sa to dozvedel.
Najskor by si mal napisat, ci ti to robilo aj predtym atd .... nebudeme z teba tahat jak z chlpatej deky :)
malo info
Fr4nS
01.12.10,13:55
nebudeme z teba tahat jak z chlpatej deky :)
malo info
hehehe .. no ok prosto minulosti som mal graficku kartu pricom slapalo naplno 100Fps krasa teraz som dal prec bola asi pokazena .... dal som plne nainstalovanú integrovanu grafku ako v pohode nestazujem sa .... bracho ma cs 1.8 a slape na plne pecky ja mam 1.6 prosto mi to sekne aj v menu .. jak dlho cosi nastavujem ... a jedine zostava restartovanie ... skusal som stiahnut odporucane cs od adminou zz serveru (profesionalny) ... potom som skusal zo slnecnice.cz potom som pachy skusal ze ci to neni tym prosto nic stale to a to iste ...:mee::mee: fňuk :D
misoft
01.12.10,16:11
minulosti som mal graficku kartu pricom slapalo naplno 100Fps krasa teraz som dal prec bola asi pokazena .... dal som plne nainstalovanú integrovanu grafku ako v pohode nestazujem sa HAV, HAV - tu je zakopaný. Integrovaná grafika je trochu inak koncipovaná, ako grafická karta do slotu.
A) GK do slotu (PCI,AGP, PCIe....) má svoju pamäť a procesor GPU. Teda spracováva nezávisle od CPU dodané informácie a CPU využíva svoju RAM.
B) integrovaná grafika (int.GK) má síce svoju pamäť, lenže nie toľko a a k potrebuje pre spracovanie informácií viac pamäte, tak si ju jednoducho vyčlení (ukradne) z RAM a tým pádom CPU má menej pamäte. Potom nastáva stav, že GPU v int.GK požaduje toľko priestoru v RAM, že pre CPU na výpočty nezostáva dostatok miesta v RAM a hra sa sekne (dostane sa niekedy do slučky).

Dúfam Fr4nS, že si pochopil, aký je rozdiel medzi int.GK a vloženou GK a čo to obnáša.

Skús v hre menšie rozlíšenie, menšie detaily, vyhoď z nastavení hry všetko, čo nadmerne žerie grafiku (vyhladzovanie, tiene atď.), možno sa to umúdri, grafika nebude žiadať toľko prostriedkov.
Fr4nS
01.12.10,19:02
Misoft ... no viem pochopil co je to int. a normalna grafika ... hra je pomerne na najmensiom .... rozmyslal som ked kradne z ramky co tak uvolnit trosku ramku cez gameboster ale co znizuje natlak na ramku? .. lebo pochybuje ze sa ta s*ka :D :)) umudri
Fr4nS
01.12.10,19:16
tu je zakopaný. Integrovaná grafika je trochu inak koncipovaná, ako grafická karta do slotu.

aaa chcel som sa ete spytat to vysvetluje aj to ze mi to sekne hned v menu? .... prosto ako keby bol dany cas kolko mosem byt natom a vyskusal som vela stahovanych a dva typy counter strike ...1.6/1.8 .... brat hral jakusi "hru" a to malo omnoho visie poziadavky ...aspom co sa mi zdalo cs ma len zakladne na 16/ a 32bit potom tmam je na prehodenie opengl sofwer D3D a rozlisenie od 640x480 po 1280x1024 jasneze to je na tom najmensiom ...
misoft
02.12.10,22:46
Ešte otázka: aké sú parametre machine, na ktorej to "páreš" a aké bráchove? Nebude aj tu havinko zakopaný, že mašinka proste nestíha?
Fr4nS
03.12.10,06:55
no tak predtym masina stihala jedna radost ... hrame to na jednom pc ktory je rozdeleny na uzivatelske ucty... vcera sa mi bracho stazoval ze us aj jemu to robi .... zakladovka od Foxconnu procesor "Intel Pentium 4CPU 3.00GHz 2.99GHz, O,99 RAM" ... ramka je 1024 MB... graficka karta intg. "Intel 82945G expres Chipset Family s pametou 128MB" :)naisntalovany je xp profesional 2002 so sp2 cz.... hm co ete povedat ja nwm prosto ta masina slapala predtym jak dabel .. proste cs som kalel na nej jedna radost dokedy sa cosi nestalo s grafickou tak potom som bol nuteny to dat na intg. graficku pricom us to cs pomaly ani nezapnem v menu mi to aj sekne ... brat hra "metin2"m a ten mu slape jak hodinky ma to vacsie poziadavky ako cs a slape mu nechapem ... Hru counter strike 1.6 som stiahol z troch inych stranokk ze ci to nerobi tym aj pachy som postahoval prsoto stale je to ta ista pesnicka
Vlado40
03.12.10,13:28
Integrovaná grafika je iba na kancelárske účely nie pre hry.Ak máš s ňou problém , chceš hrať hry ,tak si kúp "normálnu"grafiku do PCI slotu ,alebo máš ešte AGP ?
Fr4nS
03.12.10,13:48
ne ne ne mam pci express2 ... ale kamos hra na intg.grafike bezproblemov ... prosto csko by malo ist ... aspom podla hracou a adminou serverou ... bo csko patri medzi stare hry cize omnoho mensie poziadavky ...