daklen
01.12.10,14:24
Dobrý deň,

Potreboval by som poradiť...
Dnes sa mi pri platení kartou na benzínovej pumpe stala taká vec zadal som PIN ,ale predavač mi povedal že platba neprešla že mám zadať PIN znovu tak som ho zadal.Tentoraz už platba prešla čo mi bolo potvrdene aj SMS na Mobil ,ale pri nastupovaní do auta mi prišla dalšia SMS a znovu mi strhlo tu istu sumu.Vratil som sa naspäť a povedal som to predavačovi on mi povedal že sa to musí riešiť cez banku. Tak teraz neviem mam to reklamovať v Banke ,alebo priamo na Benzínovej pumpe?

Dakujem za odpoved
Zoltán Kovács
01.12.10,13:27
V banke.
KEJKA
01.12.10,13:28
mne sa to stalo tiež, ale vyriešilo sa to na pumpe.
len som počkala do druhého dňa, peniaze mi banka odpísala ale na základe ich reklamácie zasa nazad pripísala na účet. A to s rovnakým dátumom.
buchač
01.12.10,13:31
Dobrý deň,

Potreboval by som poradiť...
Dnes sa mi pri platení kartou na benzínovej pumpe stala taká vec zadal som PIN ,ale predavač mi povedal že platba neprešla že mám zadať PIN znovu tak som ho zadal.Tentoraz už platba prešla čo mi bolo potvrdene aj SMS na Mobil ,ale pri nastupovaní do auta mi prišla dalšia SMS a znovu mi strhlo tu istu sumu.Vratil som sa naspäť a povedal som to predavačovi on mi povedal že sa to musí riešiť cez banku. Tak teraz neviem mam to reklamovať v Banke ,alebo priamo na Benzínovej pumpe?

Dakujem za odpoved

...v banke ...

Čím skôr , tým lepšie ...

Mne sa to raz stalo , solídnu sumu som platil ,tiež mi to raz neprešlo a ani na druhý raz .
Na druhý deň som chcel platbu realizovať...ma išla pepka trafiť , na účte skoro nič ...som bol v tom , že sa mi niekto do účtu " nabúral "...
Banky majú ale na takýto prípad tzv. rezervný čas , alebo ako sa to nazýva .
Do troch dní mi všetky platby nazad prišli , takže v pohode to bolo .
KEJKA
01.12.10,13:34
ja som sa na pumpe rozčulila, že nemienim chodiť do banky, ked sa to stalo ich vinou a nech to zariadia, tak to zariadili. Dohodli sme sa, že ak to nebude v poriadku, tak prídem k nim na druhý deň, lebo oni to budú vidieť až pri uzávierke. lenže ako hovorím/píšem, cez noc to bolo plusmínus a na druhý deň som mala účet v poriadku.
lujza.j
01.12.10,14:04
mne sa to tiež stalo, 2x prišla SMS o pobybe na účte , ale platba bola z účtu strhnutá len 1x. dokonca sa mi to raz stalo v u susedov v Rakús, kde pokladníčky nedávajú výpis s terminálu, kontaktovala som banku, ale nakoniec to bolo stiahnuté tiež iba raz.
misomiso
01.12.10,14:14
A mne sa raz stalo, ked som telefonoval z lietadla na Visa, ze mi platbu najpr strhli a nasledne kreditovali (hoci som normalne volal). Takze niekomu nestiahnu, niekomu potom musia 2 x, aby sa to vyrovnalo. :)