arizona
02.12.10,07:40
Prišlo nám koncoročné vyúčtovanie za plyn, s dosť vysokým nedoplatkom.
Pri kontrole dokladov a porovnávaním predošlých rokov ma prekvapilo, že spotreba bola 3x vyššia,ako priemer za posledné roky :eek: /kúri sa vždy približne rovnako/
Koncom roku 2009 nám menili plynomer.napadlo ma, či chyba nemôže byť v ňom...
Ak by sa zistilo, že plynomer je vadný,neplatí vraj zákazník nič. Ale ak by sa nezistila závada,platí ten, čo o kontrolu požiadal. Neviete o aký poplatok sa jedná?

Máte niekto skúsenosti s reklamáciou plynomeru? Netuším, čo môžem očakávať, či to má vôbec zmysel...:rolleyes:
ozin
02.12.10,07:14
Ešte za starých čias to bolo 5000,- Sk.
arizona
02.12.10,07:21
no, to je suma ktorá má asi vopred odradiť...
díky
mahony1
02.12.10,08:37
Preskúšanie - skúšku meradla v rozsahu skúšky pri overení a vydanie dokladu o jej výsledku môže v zmysle zákona o metrológii vykonať iba Slovenský metrologický ústav alebo určená organizácia - Slovenská legálna metrológia.

Cenník za preverenie plynomerov (podla typu) najdes na stranke Slovenského metrologického ústavu, v PDF na strane 4. Tu je linka:
http://www.smu.sk/storage/root/PDF/cenniky/mc230.pdf

Ja by som to skusil :-) Alebo mozno tu spotrebu mas normalnu, len ten predchadzajuci plynomer ti nemeral poriadne.

Skus sem napisat:
- ci byvas v dome / byte
- aku velku plochu vykurujete
- ci mate zateplene steny a vymenene okna
- aku ste mali spotrebu za minule roky a aku mate teraz

Ludia ti hned napisu, ci dana spotreba je normalna alebo ti to naozaj vyskakuje vysoko - co by poukazovalo na chybny plynomer.